Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 - R27, R28, R29, R30, R31 [Army]


Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kupiłem tego maga od KJW i jest problem:

mag pasuje, ale... ładuje gazem 4 sekundy tak jak jest napisane na naklejce na magu, wkładam do mojej r dwudziestkisiódemki, pierwszy strzał... syfooon

i taka sytuacja się powtarza na dworze bo w domu raczej działa

a teraz:

1 wie ktoś jaki jest problem?

2 jak uszczelka to jak to naprawić

za rady dziękuję :maniak_usmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Pewien jesteś? Bo ostatnio w sprzedaży są z czarnymi magazynkami, srebrnymi lufami, przezroczystymi cylinderkami i imbusami na okładzinach. A ja np mam wersję kilkuletnią, gdzie lufa była czarna, mag srebrny, czarny cylinderek, śruby od okładzin na płaski śrubokręt, do tego atrapa śruby w szczerbinie i brak gwintu w BBU na śrubkę od szczerbiny.

Link to post
Share on other sites

Pewien jesteś? Bo ostatnio w sprzedaży są z czarnymi magazynkami, srebrnymi lufami, przezroczystymi cylinderkami i imbusami na okładzinach. A ja np mam wersję kilkuletnią, gdzie lufa była czarna, mag srebrny, czarny cylinderek, śruby od okładzin na płaski śrubokręt, do tego atrapa śruby w szczerbinie i brak gwintu w BBU na śrubkę od szczerbiny.

 

Ale te z imbusami są już od ponad roku w Polszy, na TG i GF, tylko po prostu ściągają ich dosyć mało i często jest OOS. Te najnowsze mają często niebieski/czerwony cylinderek, brakuje im w zestawie zapasowych części i stopka ma z obu stron oznaczenia 'wilson combat' tak samo wypisane, nie zaś jeden do góry nogami, jak w starszych wersjach, albo wcale.

 

Choć jest szansza, że mogę się mylić i do nas też dotarły już te najnowsze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Skusiłem się na promocję na TG.

Zamówiłem R28, czyli Kimber warriora. Jako fanboy Marui byłem sceptycznie nastawiony, zwłaszcza że kiedyś miałem też r27 wersja z 2010 roku?

Jakże było moje zdziwienie, jak pudełko otworzyłem. Replika jak na chinczyka jest wykonana świetnie. Chrom na lufie i elementach wewnętrznych nie jest tak badziewiastej jakości jak kiedyś. Wszystko naprawdę fajnie wygląda, oznaczenia są porządne. Jedyny minus to luz na zamku, ale marujec też go miał.

 

Mechanizm prosto z pudła nie chodził gładko, ale jak każdą klamkę i tą rozebrałem na części pierwsze. Zespół spustu przesmarowany łt43, bb-unit i prowadnice zamka olejkiem silikonowym. Thumb safety usztywniłem kawałkiem folii. Prawy chodzi teraz z wyraźnym klickiem. ^^

 

Chyba najlepiej wydane 200 zł w tym roku ;)

 

2u6FBLH.jpg

W36qG3Z.jpg

3TNoScQ.jpg

HE3n8y3.jpg

 

A tak chodzi bezpiecznik https://www.dropbox.com/sc/gjwovp9x3axqz6m/AACnrsGYGBLI9ws5esXc2vrKa

Link to post
Share on other sites

I tak bym go nie polecał używać. Złapie luzy. A a lewy można podszlifować, żeby pewniej się zatrzaskiwał + wstawić np przyciętą końcówkę długopisu przed sprężynkę od pinu bezpiecznika. U mnie sprawdza się to wyśmienicie, w końcu bezpiecznik nie przestawia się od podmuchu.

Link to post
Share on other sites

byle by w standardzie marui było.

Nuu... Tu bym uważał.

 

Zainteresowany już to pewnie wie, ale może innym się przyda, więc tak:

- od Bella MEU - wchodzi i wychodzi bez problemu, jak stock

- od Bella klasycznego, sztuki dwie - wchodzą z lekkim oporem, nie na wcisk, jednak trzeba im pomóc w wyjściu z repliki

- od KJW MEU - blokuje się w połowie chwytu, nie wejdzie

- od KJW klasycznego - o dziwo wchodzi i wychodzi bez problemu

- od TM MEU - wchodzi, jednak nie wiem czy bez oporu, bo testowany oklejony był izolką

 

Nie wnikałem dlaczego KJW MEU nie wchodził, pewnie kwestia drobnego przypiłowania, ale ostrzegam. I nie jest to odosobniony przypadek, w jakimś review na jutubie gość pokazywał dokładnie to samo.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Potrzebny mi barrel bushing (bo mój wybrał dziś na strzelance wolność) o dokładnie takie cuś. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Powiedzmy że wersja od Novy za 22USD+wysyłka z wgc mnie nie kręci.

 

OK, nie było tematu, nowy, produkcji army kosztuje 3 dolary i jest na chwilę obecną na tiger111.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...