Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 - R27, R28, R29, R30, R31 [Army]


Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Pany, pasował ktoś kompensatory Madbulla do tej repliki. Chcę mojemu R27 przeszczepić Madbullowski a'la Punisher, ten przeznaczony do replik Socom Gear/We.

Inna sprawa-ktoś pasował magi od WE?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć. na strzelance jak przeładowywałem r27 magazynek wypadł mi i upadł na kamień... Ułamały się szczęki magazynka, czy dostane je gdzieś w Polsce? bo szkoda kupować nowy magazynek jak ten jest sprawny tylko jeden ząbek ułamany... Chyba ze jakoś może skleić?

Link to post
Share on other sites

Nie uda Ci się ich skleić tak, żeby uzyskać taką samą wytrzymałość. Capri chyba miało kiedyś w ofercie szczęki do coltów w standardzie TM. Jak nie znajdziesz w ofercie sklepów, to pisz do serwisu. Czasami mają takie części, a nie ma ich w ofercie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Panowie,

 

Posiadam R31 od Army czyli zwykłego klasyka, poszukuję jakiś okładzin drewnianych do niego i natrafiłem na takie cuda

 

http://www.aliexpress.com/item/just-sanded-colt-1911-full-size-government-walnut-wood-grips-with-hand-carved-checkers-012-1N/2029512855.html

 

Myślicie że bezproblemu podejdą do Army ? będzie potrzebna jakaś ingerencja mechaniczna ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Panowie orientuje się ktoś gdzie dostanę sprężynkę do cylinderka gazowego ?? Moja obecna się powyginała i ciągle wypada, skróciłem ją ale dalej colt się tnie, zestawy sprężynek ELEMENTA nie są nigdzie dostępne. Znacie jakieś zamienniki bądź co w tej sytuacji można zrobić ?

Link to post
Share on other sites

Panowie orientuje się ktoś gdzie dostanę sprężynkę do cylinderka gazowego ?? Moja obecna się powyginała i ciągle wypada, skróciłem ją ale dalej colt się tnie, zestawy sprężynek ELEMENTA nie są nigdzie dostępne. Znacie jakieś zamienniki bądź co w tej sytuacji można zrobić ?

 

Ciach. jak i w sumie praktycznie każdą część coltów w systemie TM (który jest inny niż WE i praktycznie nic nie pasuje 'na zamianę').

 

Lesio, to już było komisowanie, uciekaj z tym na PW albo na komis.

/Otto

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak po analizie materiału dowodowego dochodzę do wniosku, że R27 ma więcej z Marui a R31 jest modyfikacją tego systemu. W zamku nie ma już szyny mocowanej na malutką śrubkę a komora spustowo-kurkowa ma płytkę przykręcaną oddzielnie tak że dostęp do przerywacza i popychacza zaworu gazowego są od zewnątrz (z prawej i lewej strony) tak, że całego układu nie trzeba rozbierać np. do wymiany popychacza (przerywacza zaworu gazowego). Jest to lepsze rozwiązanie.

 

6460d41965c6t.jpg

 

67fa9661ca49t.jpg

Link to post
Share on other sites

Cześć!

Słuchajcie, obraziłem się na repliki zasilane GG, a mam kupionego R31. Są w nim wycięcia w gnieździe maga, jak mniemam na możliwość wsadzenia kapsuły co2. Skoro do coltów army pasują magi KJW... To może magi KJW z zasilaniem co2 dadzą rade? Co sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...