Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozmiarówka rosyjska.


Recommended Posts

Witam. Chciałbym od razu przeprosić, jeśli w/w temat miał już miejsce na łamach wmasg.. Niestety znalazłem jeden i nie odszukałem w nim odpowiedzi. Mianowicie. planuję kupić rosyjski mundur( najprawdopodobniej Flora). Nie znam się kompletnie na rozmiarówkach. Prosiłbym jakąś osobę, która się po prostu na tym zna, która nie wciśnie mi kitu.

 

Moje wymiary:

-Wzrost 180cm

-Klatka piersiowa 90cm

-Pas 80cm

___________

 

Oprócz tego mam pytanie, gdyż nie jestem (jak widać..) "obcykany" w dziedzinie mundurów, wyposażenia itd. Chciałbym zapytać (choć wiem, że rosyjskie mundury to nie są produkty tanie) czy cena 180zł za Mundur(Bluza mundurowa+Spodnie) w kamuflażu "flora" to jest rozsądna cena?

 

 

Z góry dziękuję i jeszcze raz uprzejmie przepraszam, jeśli według czyjejś opinii zaśmieciłem forum kolejnym tematem..

 

 

Życzę miłej nocy, Grzesiek.

Link to post
Share on other sites

czy cena 180zł za Mundur(Bluza mundurowa+Spodnie) w kamuflażu "flora" to jest rozsądna cena?

 

 

Jak na moje rozeznanie to raczej jest cena przystępna. W takiej cenie chodzą same bluzy (magazynowe), więc jak w dobrym stanie i jesteś naprawdę chętny to bierz.

Inną sprawą że czasami na portalach aukcyjnych mozna trafić rosyjskie mundury polowe (współczesne) w naprawdę przystępnych cenach ale nieczęsto i czasami są w złym stanie.

Najtaniej na rzeczonych portalach kupisz narzutki maskujące typu KZS i KLMK .

 

 

ps

masz i rozmiarówkę

 

http://www.specsnar.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=16

 

hyhyhy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...