Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"AEG" jaka bateria kupic


Recommended Posts

Ładowarka OK.

Baterie proponował bym LIpo sam mam i chwalę. Radze poszukać odpowiedniej baterii (wymiary) w sklepach modelarskich - tam jest taniej. Sklepy ASG dużo sobie życzą ze te baterie. Jak m120 to szukaj lipola z woltażem 7,4v , da ci to rof na poziomie 9.6v Ni/xx. Szukaj żeby bateria miała dużo C , dobrze by było powyżej 20 , i ponad 1800,2000 mah. :)

 

C jest zależne od pojemności, są tam jakieś głupie wzory jak to oblicza się.

Kupiłem baterie 1300mah, która ma 20c i ma jakieś 26 A

Mógłbyś mi wytłumaczyć, po co mi 26 A maksymalnej wydolności prądowej, jeśli w moim aeg, który ma 420 fps nie będzie więcej niż 15A,

Czy zrobiłem żle kupując baterie 20c zamiast 25c a droższą?

a „C” to prąd ciągły nie impulsowy, prąd impulsowy to prąd, który jest pobierany z baterii nie dłużej niż 30 sekund – bynajmniej na opisie jednej baterii tak wyczytałem kiedyś, max Prąd impulsowy jest zazwyczaj 2x większy od max prądu ciągłego., Czy ktoś puszcza serie dłuższe niż 30 sekund?

Nie wydaje mi się żeby był jakiś sens martwić się tym „C” bynajmniej nie aż tak bardzo jak to opisujesz

Ale jeśli się mylę jeśli o czymś nie wiem to proszę mi naprostować myśli

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, jaka bateria najlepiej się spisuje w:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=8756&name=ASG/KWA_-_LMT_Defender_R.I.S

Jaki rodzaj baterii najlepiej wybrać, bo zauważyłem, że jest sporo rodzajów ogniw. Dodam, że miło by było gdyby bateria nie miała "efektu pamięci", żeby nie trzeba jej było rozładowywać po zakończonym pojedynku celem przedłużenia jej żywotności. Są takie baterie w ogóle ?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Witam, mam podobne pytanie co kolega. Jestem całkowicie zielony w bateriach i szukam zamiennika dla stockowej, która "umarła". Mam CM004, stockowa ma parametry: Ni-MH 2/3^1200mAh ; 8.4V . Właściwie nie wiem, który parametr odpowiada za co i na co uważać, by nie rozsadzić repliki. Jedyne co wiem, że musi być odpowiednia wielkość by bateria "weszła, a co z np. wejściem do broni, czy trzeba zmienić przejściówkę? Proszę o pomoc, a jak nie to odesłanie do tematu, w którym to wszystko jest opisane w miarę konkretnie.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie

moja GR16A2 ma wsadzonego BU i springa M130 i reszta komponentów wzmocniona. Jaką dobrać do tego baterie ??? Chce mieć z tego snajperkę i tylko tryb ognia pojedyńczy będzie używany. Więc jaka bateria będzie najlepsz do takie konfiguracji. Chwilowo mom lipo 11,1. Silnik Silnik Tornado F1 High Torqu. Więc co mi powiecie w tym temacie ???

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...