Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uwaga na sklep Airsoft Extreme z Warszawy !


Recommended Posts

Witajcie !

 

Zrobiłem zakup w takim sklepie internetowym:

AirsoftXtreme.pl

Międzyborska 90

04-010 Warszawa

 

Telefon: fax0 505 513 007

Telefon: fax(022) 670 05 59

Fax: (022) 670 05 59

E-mail: sklep@airsoftxtreme.pl

GG: 9740279

 

Czy jest na tym forum ktoś, kto zna kogoś ze środowiska ASG z Warszawy co mógłby sprawdzić czy istnieje ? Chodzi o to, że towar który mi przesłali był nie taki jak zamówiłem (kabura olive zamiast woodland), kamizelka była marnej jakości (szwy szły obok rzepów) itd. Zgodnie z obowiązującym prawem poinformowałem ich i skorzystałem z opcji zwrotu towaru w ciągu 10 dni (odesłałem po 3 dniach). Wszystko byo takie jak fabrycznie do mnie przyjechało. Minęło już 2 tygodnie i nie otrzymałem od nich zwrotu pieniędzy (318,- zł), a telefon podany na stronie albo jest poza zasięgiem (komórka), albo "podany numer nie istnieje" (stacjonarny). Proszę o jakąkolwiek pomoc w kwestii sprawdzenia czy sklep istnieje i uzyskania jakiegoś nowego, aktualnego numeru telefonu. Mój e-mail: apollo444@tlen.pl Z góry dziękuję !

Link to post
Share on other sites

Przestańcie z kolegi się śmiać, on prosi o pomoc...

Zrób tak:

1. idź do najbliższego sklepu (np. warzywniak)

2. kup sobie jakąś dobrą czekolade

3. zjedz ją

4. poprawi Ci to humor

 

Niestety, ale ten "sklep" wikiwał już bardzo dużo osób. Ani pieniędzy, ani tego co wysłałeś prawdopodobnie już nie zobaczysz.

Link to post
Share on other sites

Przestańcie z kolegi się śmiać, on prosi o pomoc...

Zrób tak:

1. idź do najbliższego sklepu (np. warzywniak)

2. kup sobie jakąś dobrą czekolade

3. zjedz ją

4. poprawi Ci to humor

 

Niestety, ale ten "sklep" wikiwał już bardzo dużo osób. Ani pieniędzy, ani tego co wysłałeś prawdopodobnie już nie zobaczysz.

Gówno mnie to obchodzi, że prosi o pomoc, to jest jego problem, trzeba było poczytać wcześniej o tym "sklepie" na forum i nie tylko tutaj ludzie na nich psioczą...

Żeby ot nie było: Jedyne co możesz zrobić to idź na policję i zgłoś sprawę, nie powinni umorzyć tej sprawy.

 

 

A jakbyś tak troszeczkę przytrzymał emocje na wodzy.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Widzicie ludzie co się dzieje w tym kraju ? Jakieś deb**e co sie bawią w sklep , robią z niektórych osób za przeproszeniem " dojne krowy " - dojąc z nich kase i przysyłając przy tym " bubel "( albo w ogóle nie przesyłając ) od kilku lat !!! Zadam pytanie retoryczne :co to za kraj ? gdzie jest policja ? gdzie jest prokurator? Najlepiej by było DAĆ ICH DO SĄDU !!!! kaput!!!

Link to post
Share on other sites

Traker, Traker, Traker... chłopak popełnił błąd, dał się zrobić w "ch" i już. Ale już nie przesadzaj. Przeczytaj pierwsze zdanie mojej poprzedniej wypowiedzi i zwróć uwagę na "..." , wtedy zrozumiesz co miałem na myśli.

 

@Perski

To jest Polska, przyzwyczaj się :)

Link to post
Share on other sites

Gówno mnie to obchodzi, że prosi o pomoc, to jest jego problem, trzeba było poczytać wcześniej o tym "sklepie" na forum i nie tylko tutaj ludzie na nich psioczą...

Żeby ot nie było: Jedyne co możesz zrobić to idź na policję i zgłoś sprawę, nie powinni umorzyć tej sprawy.

 

Traker jesteś tyle warty co i oni. Po prostu leszcz i tyle. Jeśli Cię to gówno obchodzi, to na ch.. sie udzielasz !?

 

ASG interesuję się mniej więcej od 2 miesięcy, tematem zainteresował mnie kolega. Pojechałem na jedna strzelankę z pożyczoną bluzą moro i ze starym pożyczonym kałachem. Było zaje...cie !!! Postanowiłem, ze na drugą strzelankę będe już gotowy. Kupiłem co mi było potrzebne z 6 róznych sklepów i wszystkie wywiązały się z zamówień w 24-48 h. SKĄD MIAŁEM QRWA WIEDZIEĆ, ŻE SPOŁECZNOŚĆ ASG JEST TAK LICZNA, ŻE MAJĄ LEPSZE I GORSZE FORA, ŻE JEST TAKI PORTAL NA KTÓRYM TERAZ PISZĘ skoro wcześniej nie miałem o tym bladego pojęcia ??? Zajarało mnie strzelanie, przebierałem nogami jak pomyślałem o nowym weekendzie i wyjeżdzie do lasów w okolicy Ustki. Komu takiemu świerzemu i zajaranemu jak ja, mgłoby przyjść w tym momencie do głowy, ze sklep który wyskakuje na początku wyszukiwarek sklepów ASG, to pier...eni oszusci ???

 

Zbiorę ekipę innych oszukanych i pojedziemy tam odebrać co swoje, albo pojadę z ekipą niezrzeszonych po to samo. W każdym razie tak tego nie zostawię.

Link to post
Share on other sites

Zbiorę ekipę innych oszukanych i pojedziemy tam odebrać co swoje, albo pojadę z ekipą niezrzeszonych po to samo. W każdym razie tak tego nie zostawię.

 

Wielu tak mówiło. Niemniej - powodzenia życzę i jeśli coś Ci się uda z tym zrobić - poinformuj. Sam zostałem oszukany już tyle razy, że wiem jak to potrafi zirytować. ;)

Link to post
Share on other sites

Komu takiemu świerzemu i zajaranemu jak ja, mgłoby przyjść w tym momencie do głowy, ze sklep który wyskakuje na początku wyszukiwarek sklepów ASG, to pier...eni oszusci ???

 

 

Każdemu - a wpisanie w google tekstu "airsoftextreme opinie" nie zajmuje więcej niż 3 sekundy...

Link to post
Share on other sites

Panowie nie narzekajcie, że temat pojawia się co jakiś czas. Cały czas nowe osoby się pojawiają w AS i mogą nie wiedzieć co i jak. Póki taki sklep istnieje tematy będą się cały czas przewijać. Ja jako starsza osoba z bagażem doświadczeń inaczej kupuję po przez internet. Jestem bardziej ostrożny. Nie mniej i tak mogę paść ofiarą oszustwa/kradzieży. Bywa. Fakt faktem w takich przypadkach właśnie zachęca się nowych i /lub młodych do czytania for internetowych. Forum WMASG.pl to całkiem spora baza wiedzy z zakresu naszego hobby. Wystarczy umieć korzystać z opcji szukaj i być na tyle cierpliwym by to przeczytać. Wiem, że młodzi mają z tym problem bo brak im życiowego doświadczenia w pozyskiwaniu wiedzy. No cóż doświadczenie jest tym czymś co zyskujesz zaraz po tym jak go potrzebowałeś. Dlatego ciągle będą się przewijać pytania od NOWYCH osób, która replika najlepsza i/lub który sklep polecacie. Trzeba być cierpliwym i za każdym razem nowego naprowadzać jak postępować (czyli szukaj i czytaj). Nie oczekujcie od nowego natychmiast wiedzy i doświadczenia jakie Wy posiadacie, w 5 minut po rejestracji na forum. Być cierpliwym i odesłać gdzie trzeba.

Link to post
Share on other sites

Ehh, dlaczego kategoria jestem zielony w regulaminie w punkcie 5 pauza trzecia jest zwolniona z kasowania powtarzających się tematów.

Żeby ludzie nie zakładali tematów, żeby wyżalić się na ten sklep, to na głównej powinien być chyba taki wielki baner, najlepiej jeszcze można by było "podkreślić" jego wartość merytoryczno-percepcyjną jakimiś przekleństwami...

Edited by Traker
Link to post
Share on other sites

Najlepiej by było wziąśc się w garśc i opier***** tych oszukańców na miejscu - jeżeli się ich w ogóle znajdzie :icon_confused: . A polskie prawo mówi , że "kradzież" zaczyna się od 250PLN (jeżeli się nie mylę ) . Oni już pewnie trochę kasy sobie na ludziach oskubali - na pewno grubooo ponad 250 PLN . Za to powinni dostac murowaną karę przynajmniej 5 lat "kiblowania" . Problem w tym, że chyba nikt nie chce do nich pojechac na herbatkę .... No cóż - "pająk łapie muchy w pajęczyne " - na szczęście ja najpierw czytam opinie o sklepie , a potem kupuję .

Link to post
Share on other sites

Traker jesteś tyle warty co i oni. Po prostu leszcz i tyle. Jeśli Cię to gówno obchodzi, to na ch.. sie udzielasz !?

 

ASG interesuję się mniej więcej od 2 miesięcy, tematem zainteresował mnie kolega. Pojechałem na jedna strzelankę z pożyczoną bluzą moro i ze starym pożyczonym kałachem. Było zaje...cie !!! Postanowiłem, ze na drugą strzelankę będe już gotowy. Kupiłem co mi było potrzebne z 6 róznych sklepów i wszystkie wywiązały się z zamówień w 24-48 h. SKĄD MIAŁEM QRWA WIEDZIEĆ, ŻE SPOŁECZNOŚĆ ASG JEST TAK LICZNA, ŻE MAJĄ LEPSZE I GORSZE FORA, ŻE JEST TAKI PORTAL NA KTÓRYM TERAZ PISZĘ skoro wcześniej nie miałem o tym bladego pojęcia ??? Zajarało mnie strzelanie, przebierałem nogami jak pomyślałem o nowym weekendzie i wyjeżdzie do lasów w okolicy Ustki. Komu takiemu świerzemu i zajaranemu jak ja, mgłoby przyjść w tym momencie do głowy, ze sklep który wyskakuje na początku wyszukiwarek sklepów ASG, to pier...eni oszusci ???

 

Zbiorę ekipę innych oszukanych i pojedziemy tam odebrać co swoje, albo pojadę z ekipą niezrzeszonych po to samo. W każdym razie tak tego nie zostawię.

Radze Ci - pojedź do nich na małą pogawędkę :wink: . To jedyny sposób na odzyskanie twoich ciężko zarobionych 318PLN . Za to możesz ich podac do sądu , bo wartośc "skradzionych" pieniędzy przekracza 250PLN - inni oszukani też powinni to zrobic ...

 

Tobie radzę "wziąśc" się w garść i wrócić na lekcje polskiego do szkoły.

 

Jezus Chrystus ... człowiek się pomylił , a ty już "plujesz".

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...