Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Beryl [Łucznik / Taktyczny / Ares]


Recommended Posts

Skrobanie tego układu przy wymianie kabli.- o to mi chodziło, nie twierdziłem nigdzie, że jest on słaby, czy nie działa.

Magazynki wykonane są żałośnie, okropnie, tanio. To, że działają to nie jest nic nadzwyczajnego.

Napisałem, że kompatybilność z oryginałem jest umowna, bo jest. Nie pisałem nigdzie o totalnym braku kompatybilności.

Nie szukałem żadnych skrajności. W dodatku nad interpretujesz moje słowa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak czytam i czytam i mam wrażenie, że lepszą inwestycją jest Beryl-składak na bazie Boyi'a :icon_biggrin:. Ta sama jakość za niższą cenę, tylko bez niektórych wodotrysków.

 

Mądrze prawi, dać mu miodu :icon_smile:...ba! jakość nawet lepsza :icon_smile:

 

@ Człowieku Hejterze :icon_wink: odpuść, nie dasz rady wytłumaczyć

Edited by AeroL
Link to post
Share on other sites

Teraz to już zaczynacie przeginać.

Panowie błagam nie sypcie takimi głupotami bo zwątpię w.....

Jeszcze ktoś przeczyta te wasze pomysł i weźmie je na serio.

Jakim cudem chcecie z boyi wycisnąć takie odwzorowanie?

Beryl ma fanatyczną szczelność i kulturę pracy.

Dla przykładu ze sprężynki m130 na stockowych częściach wyciska blisko 500fps niezły rof i przy lipo 11 można siać pięknymi długimi seriami.

Następnie ma ładne skupienie i baaaaardzo dobry zasięg.

Fajnie sprawuje się hopup który co prawda ciężko się reguluje ale za to jak się to zrobi to masz spokój na długi czas.

Co do jakości wykonania części niemechanicznych i ich spasowania to nie jest wzorowe ale oceniam na 4+

Jest to bardzo wszechstronna replika która stoi na światowym poziomie i jak wszystko ma swoje wady.

Bo faktycznie magi są paskudne, tandetne i ohydne, ale swoją funkcję spełniają więc można to przeżyć.

A jak się nie ma i się nie widziało to niech się nie pitoli bo można ludziom zrobić helikopter w głowie.

Bądźmy obiektywni i mówmy co wiemy a nie co nam się wydaje.

Link to post
Share on other sites
ajnie sprawuje się hopup który co prawda ciężko się reguluje ale za to jak się to zrobi to masz spokój na długi czas.

 

A skoro mowa o hopup'ie to mam mały problem z jego regulacją. A mianowicie ani drgnie w jedną i w drugą stronę o.0 a nie chce używać siły. Czyżby coś było za mocno dokręcone ?

Link to post
Share on other sites

@ kamera

A skąd wiesz że się nie miało/ widziało ? ;-) i co mają do rzeczy te szkolne teksty o helikopterach. Czytasz ze zrozumieniem? czy tak jesteś zaślepiony blaskiem tej repliki i samej nazwy beryl że obracasz kota ogonem. Jakie odwzorowanie? a jaki to w ogóle model?

 

Sam czekałem na tę replikę a jak już trafiła w moje łapy to przeżyłem małą konsternację. Szczerze mówiąc replika robiona na szybko i tak też wygląda. Dla kogoś kto ma do czynienia z oryginalnymi cześciami jakość wykonania elementów repliki Aresa pozostawia sporo do życzenia i doskonale wiesz o czym mówię. Chyba że nie to przepraszam...;)

Link to post
Share on other sites

Co do wymiany kabli, w całym tym układzie są dwa złącza, którymi mogę wprosty sposób wyjąć kable i po wymianie kabli nałożyć stare wtyki i podłączyć na nowo. Nie wiem, po co chrzanisz o skrobaniu układu... Człowieku, puknij się w głowę, bo naprawdę wątpie, żebyś miał tą replikę w ręku.

 

AeroL Z ostrym to miałeś może pewnie do czynienia z nożem tapicerskim. Ale nie z berylem, ani jego częściami. Nie myl tych dwóch rzeczy, bo mnie szlag trafia.

 

 

Robiłem już 2 repliki beryla, raz na boyiu, raz na cymie, obie na pełnych zestawach ostrych części. Jedna opchnięta koledze z grupy, druga już bezpośrednio przed zakupem aresowskiego. I ani w jednej, ani drugiej, ograniczenia związane czy to z samą komorą zamkową, czy deklem nie pozwalały mi na upchnięcie krótkiego bezpiecznika, a z selektorem i serią 3 strzałową nie kombinowałem. To była jedyna rzecz, która różniła replikę od ostrego odpowiednika. Nie dawało mi to spokoju w nocy i właśnie dlatego kupiłem beryla aresa i szczerze powiedziawszy nie zawiodłem się. Jak już któryś raz piszę. NIE JEST bez wad, co też zamierzam zmienić. Ale jednak głównym kryterium jest ZEWnętrzne odzwierciedlenie pierwowzoru.

 

Co do magów. Chyba żaden z was nie widział nowego magazynka do beryla.

 

I jasne. Gdyby RS zrobił replikę beryla, to nikt raczej nie kłóciłby się w tym temacie.

Edited by Nox
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Bo te repliki nie są ani nowe nowe ani nieużywane, tylko jest to pierwszy sort jaki przyjechał do Polski i z nowymi raczej niewiele mają wspólnego.

Nie ma nic za friko i jeżeli ktoś sprzedaje coś nowego za 75%ceny to oczywistym jest, że coś tu śmierdzi.

 

Draken ja mam w tej chwili dwa beryle. Mam klasycznego kupionego zaraz po ich wyjściu i mam już nowego special edition i tak jak pisałem na tym forum kiedyś pierwy sort miał awarię już w 2 tygodniu za to nowy SE nie miał żadnych problemów nawet pomimo tuningu, co prawda zrobionego w Taktyczny, ale to zawsze tuning.

Edited by kamera
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...