Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Beryl [Łucznik / Taktyczny / Ares]


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ja mam pytanko do osób które miały styczność z berylami z pierwszej serii(te od taktycznego), jak i z tymi najnowszymi. Mając możliwość kupna tego pierwszego w cenie znacznie atrakcyjniejszej niż ten nowy, warto się w to pakować? Co poprawili wewnętrznie i zewnętrznie?

Edited by Marrtinez
Zdublowana treść posta
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na sprężynie 130 ultimate ok. 480 fps. Silnik wymieniony na HT ultimate, ROF wzrósł skandalicznie. Wiertarka na dedykowanym LiPo 11.1v.

Zamierzam się przesiąść na 7,4v stąd moje pytanie który pakiet będzie pasował ?

Edited by dymek_nh
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Taka ciekawostka - w lokalnej jednostce WP mają chłopaki 18 replik beryla, do szkoleń. Po 5 miechach użytkowania 14 sztuk idzie na serwis - zapiaszczone mechanizmy, komory nie podają kulek, brak reakcji na spust, czyli coś z elektroniką oraz spuchnięte batki lipo itp.

Wiem, że żołnierz potrafi zepsuć niemal wszystko, albo raczej nie potrafi dbać o broń - kumpel po misji opowiadał, że jak zapiaszczyli beryle, to za karę dostali AK :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No to tak Panowie. Z kumplem przeprowadziliśmy parę testów na kompatybilność części od ostrego:

1. Kolba CAA przypasowana do ostrego Beryla, trzeba było ją przyciąć ale -PASUJE

2. Szyna górna -NIE PASUJE

3. Magazynek od ostrego trochę trzeba przyszlifować -PASUJE

4. Rura gazowa -PASUJE

5. Okucie trzeba je przerobić, przyszlifować w środku czyli bez przeróbek -NIE PASUJE

6. Kolanko gazowe -PASUJE

7. Muszka -PASUJE

8. Front ris -PASUJE

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak średnio z tym przekładaniem... lowy i midy od Aresa są "nierozbieralne" - nie mają wkładów, więc nie da się przełożyć wnętrza. Hajkapy już dałoby radę ;) No chyba że podają inne midy/ lowy, oprócz dedykowanych do beryla?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie. Jaka siedzi dysza w gb? Normalna AK? Coś mojemu berylowi nie pasuje i gdy podpinam maga strzela na początku na 10-15m a po wypuszczeniu ok 20-30 kulek ogniem ciągłym, strzela normalnie. Jest dobrze dopóki nie przeładuje, wypinam maga, wkładam nowego i znów to samo. Co to może być? Wymieniałem już gumki na zieloną G&G, PDI, Systemę i to nie jest wina gumki. Na każdej to samo. Gdy strzelam na singlu to sytuacja tylko się pogarsza. Cały czas strzela na 10-15m. Więc może wymiana dyszy pomoże? A może komora? Komorę da się gdziekolwiek dostać?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Już minęło trochę czasu od premiery beryla Aresa więc mam pytanie do posiadaczy, odnośnie tuningu, przeróbkach, wymianie czesci gearboxa luf. Fajnie byłoby jakby każdy opisał co przerabiał i jakie były tego efekty. Niestety temat jest malo popularny że względu na wąskie grono posiadaczy beryla. Mam nadzieję że uzyskam jakis odzew.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...