Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chińskie PCU


Recommended Posts

Mam 2 problemy z kopią pcu lvl 5 od GFC.

Prostsza sprawa: może wie ktoś jak to prać? Chodzi o sposób i środek bo nie chciałbym zniszczyć tej całkiem fajnej rzeczy a tu ani metki ze wskazówkami ani cholerka kobiety pod ręką którą możnaby zapytać ;)

Drugi problem jest bardziej kłopotliwy. Zakładam górną część z kompletu jak to często nawet 'w cywilu' robię, chcę zapiąć a tu nie mogę bo do dyspozycji mam tylko jeden element który zaciska te ząbki w zamku ekspresowym a ten wymaga dwóch. Nie wiem co się z nim stało, pewnie coś się zepsuło i zgubiłem go nosząc kurtkę rozpiętą. I moja prośba jest taka jakby ktoś mógł opisać, pokazac zdjęcie jak to powinno wyglądać/ działać lub inaczej mi pomóc to byłbym rad. Zakładam że znalazłbym jakiś zamiennik 'zguby' tylko chciałbym zobaczyć jak to prawidłowo powinno być by się sytuacja nie powtórzyła.

 

 

Dzieki za pomoc z góry

Link to post
Share on other sites

Od końca - kurtkę zanieś do jakiejś pasmanterii gdzie wymieniają zamki, z opisu trudno powiedzieć czy zgubiłeś maszynkę czy uszkodzeniu uległ zamek. Co do prania - ja swój kontrakt soft lvl.4 piorę standardowo w pralce normalnym proszkiem bez żadnych dodatków w 30st. z wirowaniem na 800obr/min. Nic mu się jeszcze nie stało od tego. Jeśli jednak nie jesteś przekonany to jakiś płyn do prania (nie zmiękczający) i miska z ciepłą wodą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...