Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scar-H [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Ok. Czas na jakieś większe wrażenia po półrocznym użytkowaniu.

Co do samej konstruckji. Nic się nie telepie,nie łamie itp ;D

Replika w tym czasie przemieliła nie dużo jakieś 3k bb i sprawuje się równie dobrze co na początku. Co prawda nie ma już w niej precki ale zasięg jak na całkowity stock jest dalej imponujący. Precka pewnie jeszcze do niego trafi. Musiałem spełnić swoje widzimisie i za pomocą drukarki,sprayu i chwili wolnego czasu naniosłem oznaczenia.

Replika mierzona wczoraj miała 405fps więc nic się nie zmieniło od 28.01.12r ;)

Gdybym miał kupić ją jeszcze raz,pewnie zrobił bym to.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mr MegaMan, jak byś mógł to napisałbyś też jak sie mniej więcej sprawdza w akcji typu zasiegi skuteczne przy jakich wagówkach bb, jak kultura pracy GB po tych 3k itp.

Jeśli też grzebiesz w GB to wszelakie info jak części wyglądają po tym przebiegu też mile widziane.

Ewentualnie możesz jeszcze napisać co posiadałeś wcześniej lub też posiadasz i jak w porównaniu z tym się sprawuje.

Chodzi mi tu o bardziej obrazowe opisanie giwerki:)

Męczy mnie ten SCAR-H niemiłosiernie a miałem z nim styczność tylko raz niestety (i to z jedna z pierwszych wersji zaraz jak się pojawił na rynku więc trochę minęło) i nie miałem jak wtedy się nim bardziej pobawić:/

Byłbym wdzięczny (i prawdopodobnie nie tylko ja) za wszelakie info o tej replice:)

Z góry wielkie dzięki:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam

Odgrzewając kotleta ( :D ) chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał problem z bolt catchem? U mnie czasami łapie, czasami nie.

Druga kwestia: czy w przezierniku otwory strzeleckie (czy jak to się nazywa, nastawy?) mają jakąś blokadę?

Trzy: czy ma ktoś do tego scara magazynki mid-cap VFC, jak się sprawują? Nie ma problemów z podawaniem kulek?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam

 

 

Mam problem odnoścnie Scara H boyi. Dziś na pokazie chciałem sobie wyregulować kolbę ,gdy ją pociągnąłem wyszła mi kolba wraz ze stopką. Ta część na której pisze 1,2,3,4 itp. Pozycja kolby. Z środka wyciągłem czarną długą blachę na której z jednej strony jest bolec a z drugiej otwór . I nie wiem teraz czy coś wypadło czy co. Kolba jest w 3 częściach . Ta przy body,ta z numerem pozycji i ta czarna blaszka. Proszę o pomoc .

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Nic nie zdziałasz, bo magi Aresa mają inną konstrukcję. Z tyłu masz pewnego rodzaju występ a sam "podajnik" kulek jest wklęśnięty jak w magach do M14 a nie wypukły. Porównaj hi-capa z zestawu ze zdjęciami magów Aresa.

Ja zdziałałem, chociaż miałem wątpliwości przed zakupem 5 magów aresa czytając takie opinie na forach ;) podajnik jest ok, trzeba spiłować tylko kawałek "okienka" na boku, o które release się zaczepia trzymając maga (mając stockowego hi-capa za wzór), wypustkę na boku minimalnie spiłować żeby wchodził do końca i parę drobniejszych zmian, żeby stabilnie siedział. Po ogarnięciu 0,5h na jednego maga. Pozdro & popiłuj

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam ponownie

Z tego co pamiętam (ponieważ scara już nie posiadam od jakiegoś czasu), aby wymienić kable w kolbie, należy odkręcić śrubę i wyciągnąć część wysuwaną kolby, następnie należy wybić kołek (pin) na zawiasie kolby (tam są styki), dodatko trzeba wybić taki mały kawałek plastiku trzymający kable.

Opis być może skomplikowany, ale wystarczy dobrze przyjrzeć się kolbie.

 

Pozdrawiam i jeśli będziecie mieli jakieś pytania to postaram się na PW odpowiedzieć :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...