Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD AEG [Cyma CM.057]


Recommended Posts

Temat ten będzie poświęcony replice SWD od CYMY.

 

Dzisiaj krakmani udostępnili swd'ka do kupna. Zapewne ktoś przygarnie go niedługo w swoje objęcia, więc prosiłbym o napisanie kilku słów tudzież jakiejś recenzji :cool:

Wszystkie problemy techniczne itp. będziemy starali się rozwiązywać tutaj :)

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites
  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z tego co naliczyłem, tłok z SWD ma tyle samo zębów co zwykły do przedłużonego GB (17). Jakie głowice pasują do RS? M14nastkowe? Była by pewnie ciekawe replika, z M140, cichymi głowicami, lepszymi zębatkami i tłokiem i lufą promyka...

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Jakie głowice pasują do RS? M14nastkowe?

 

TYLKO OD RS'a - cylinder RS'a ma średnice wew. większa niż średnica zew. cylindra bore-up stosowanego w "standardowych" gb.

 

a tak na marginesie - to ze springiem 140 - co miało by być w niej "ciekawego" ?

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites

no tyle to wiemy, tylko że "snajpa" z singlem i 500 fps'ami to raczej nic "ciekawego" w asg. tym bardziej że stockowe repliki niejednokrotnie mają niewiele mniej tych "stopuf na metry". Dlatego pytałem :)

 

 

W moim SWD CA mam ~560 fps'ów i uwierz mi - nic "ciekawego". Co innego 640 w RS'e - tam już widać i czuć przewagę nad szturmiakami.

 

Dlatego właśnie żałuje że jednak Cyma nie dała w nim "stockowo" trybu auto. SWD szalenie mi się podoba, jednak nie zawsze jest możliwość korzystania z RS'a i wersji z taka mocą, a czasami człowiek chciał by pobiegać ze swoją ulubioną repliką i posiać trochę kompozytu. Wówczas idealnym rozwiązaniem była by taka Cymka ze springiem m130 dającym w okolicach 460fps'ów.

Wtedy było by to coś ciekawego - w moim przekonaniu.

Link to post
Share on other sites

Mnie tylko jedno zastanawia - jak wychodzi replika, która w wersji ostrej ma tryb półautomatyczny, a sama replika ma również tryb ciągły - narzekają. Jak wychodzi replika, która w wersji ostrej ma tryb półautomatyczny i sama replika również ma tryb półautomatyczny - też narzekają :).

Link to post
Share on other sites

się czepiliście ludzika, skąd pewność iż nie chciał wykorzystać cymki do zrobienia SWU-A? ;P

 

ps jeśli będzie ktoś ją robić niech zamontuje mosfet i zamiast kostki stykowej wykorzysta jakiś mikrostyk ;]. Full auto gotowe i rozwiązana część problemów z przeniesieniem spustu do przodu ;).

Link to post
Share on other sites

Nie wiem "kim" są narzekacze - ja napisałem uzasadnienie swojej wypowiedzi - dla mnie replika ma być funkcjonalna - lub po prostu spełniać się w roli dla jakiej ją przewiduje. Tak też w tym przypadku uzasadniłem swoje zdanie.

 

@Lesio - można przerywacz wywalić, można wstawić mosfet z trybem burst ... ale to jednak trzeba coś robić a nie wyjąc z pudełka i strzelać...

 

EDIT:

SWU- myślę przerobić CA, gdyż w nim pękło mi body tuz przy mocowaniu kolby... i nosze się z tym zamiarem od kwietnia... Czuje że w zimę przyjdzie na to właśnie czas :)

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites

Mnie tylko jedno zastanawia - jak wychodzi replika, która w wersji ostrej ma tryb półautomatyczny, a sama replika ma również tryb ciągły - narzekają. Jak wychodzi replika, która w wersji ostrej ma tryb półautomatyczny i sama replika również ma tryb półautomatyczny - też narzekają :).

Jeszcze się nikt taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...