Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybuchające granaty 40mm


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprecyzuj co masz na myśli mówiąc o rozbieraniu czy odkręcasz lufę czy wybebeszasz cały pocisk? Z moich oświadczeń z tą konstrukcją łuski mogę zasugerować smarowanie o-ringów czasem pomaga łatwiej się domyka zawór po wciśnięciu zbijaka, czy próbowałeś odkręcić samą lufę i wcisnąć zawór jednocześnie z zbijakiem czasem zostaje wewnątrz trochę gazu i to utrudnia wyzerowanie zaworu, trzecia sprawa używasz GG czy co2 bo może być tak że jeśli strzelasz bardzo dużo i na większym ciśnieniu to zaczynają się wyrabiać gniazda kulek od wewnątrz zaworu i zaczynają zawadzać o kołnierz zbijaka trzeba przetrzeć drobnym papierem ściernym wewnętrzną powierzchnię zaworu i na jakiś czas pomaga. A jak przestanie to nowy zawór trzeba skołować :-/

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak tylko jest jeszcze droższy niż standardowy granat do m203 i podobnych, trochę mnie to smuci bo mój gp-25 by się w końcu przydała do czegoś. Ja kupowałem łuskę do m203 od Cytadeli asg. Niestety mam tylko treningowe z czego jeden zginą a dwa uległy uszkodzeniu :-(.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hej

szukam granatu dymnego do granatnika

widzę że są dostępne granaty na kulki farbę czy hukowe ale nigdzie nie widzę granatów dymnych

czy ktoś dysponuje namiarem na kogoś kto je sprzedaje

czekam na info piotr.nawrot@veolia.com lub tel. 601 53 49 46

Interesują mnie ilości około 10 opakowań każde po 10 szt.

pozdrawiam

Mamrot

Link to post
Share on other sites

Dymne to dopiero co sa na stronie producenta, czy i kiedy będę w PL to ciężko wyrokować, pewnie muszą przejść jeszcze badania tak bylo z poprzednimi granatami. A o taka ilość to tylko do importera bo znajac życie jak któryś sklep je ściągnie to nie w takiej ilości. Proponuje odezwac się do Cytadeliasg z Warszawy z rozmowy z nimi wynikalo że maja kontakt z importerem. Może ustala kiedy i w jakiej ilości można się spodziewać towaru.

Edited by gosci
Link to post
Share on other sites

Witam

Odnośnie mojego zapytania

Kontaktowałem się chyba z wszystkimi sklepami w Polsce

Z Cytadelą również (uprzedzam kolegę który mi ich polecił, od razu dodam że to mój ulubiony sklep) i nikt w Polsce nie oferuje ładunków do granatników dymnych

Są dostępne tylko na stronach firm i sklepów ASG z Rosji ale nie wiedzieć czemu nasze sklepy z nimi nie handlują

Więc jeśli ktoś ma namiary na kogoś co sprzedaje granaty dymne do granatnika to proszę o kontakt

na FB: MamrotASGKościan

Link to post
Share on other sites

Dymne to dopiero co sa na stronie producenta, czy i kiedy będę w PL to ciężko wyrokować, pewnie muszą przejść jeszcze badania tak bylo z poprzednimi granatami. A o taka ilość to tylko do importera bo znajac życie jak któryś sklep je ściągnie to nie w takiej ilości. Proponuje odezwac się do Cytadeliasg z Warszawy z rozmowy z nimi wynikalo że maja kontakt z importerem. Może ustala kiedy i w jakiej ilości można się spodziewać towaru.

 

 

Kupuję u nich to mój ulubiony sklep Hartigan szuka dymnych od miesiaca

do tej pory ściagnął mi granatnik i granaty na kulki

dymnych wciąż brak

odezwał się jakiś przedstawiciel Rosyjskiego sklepu ale zamilkł jak złożyłem zamówienie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

trafiłem na ten wątek, więc mam pytanie do kolegów, którzy zakupili (jeśli już ktoś ma) granat dedykowany do gp 25 boya, więc interesuje mnie czy można w Polsce dostać tego nowego zmodernizowanego shella, który hula w tych granatnikach . . . kolejne pytanie do tych co mają to czy shell z załadowaną pigułą nie wystaje z granatnika, bo na jednym z filmów widziałem że shell wystawał poza granatnik, co z amunicją dymną, dostępna ? oraz w ogóle fajnie było by poznać opinię kogoś kto tym już pograł.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Trochę odkopuję,

Zakupiłem, dziś zrobiłem pierwsze testy.

Max zasięg jaki uzyskałem to 108 metrów nabijając ProTechGas, więc z łuskami pro i Co2 powinno lecieć sporo dalej.

Velum fajnie dymi, ale żeby uzyskać dobry efekt osłony jak dla mnie minimum z trzy trzeba by wystrzelić.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, po kilku próbach jest możliwość trafienia w cel z odchyłką do około 4 metrów więc bardzo przewidywalnie. Duże wrażenie zrobil na mnie zasięg, na linku poniżej bez problemu można było przelobować duże drzewa.

Ktoś napisał o problemach z resetowaniem łusek, też mi się to raz zdarzyło. Rozebrałem łuskę i była cała zasmarkana silikonem z gg, wydarłem do sucha i problem ustał więc może to to.

Drogie to to, ale taką jaką radochę daje to po prostu warto, coż obetnie się browarki co by mieć na granaty :icon_lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Rozumiem że masz tą łuskę podstawową? Można ja nabić co2 ja używam reduktora madbull-a daje 600 psi odległości ci nie podam ale pocisku treningowego nie znalazłem. Fajna sprawa, na imprezach bywa różnie zdarzyło się że przeciwnik dostał bezpośrednie trafienie i uciekł zamiast się przyznać, często efekt psychologiczny daje lepsze rezultaty niż sam wybuch, fajnie można wykurzyć wroga z osłony lub odwrócić uwagę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...