Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja mam ich szpej i używam - zawieszenia SAG-3, KDL'ek i kieszeni GSM. Oprócz tego mam KDS'ki, ale jeszcze nie doczekały się swojego chrztu bojowego, więc nie piszę o nich. Wszystkie te rzeczy są uszyte starannie, nie wystają żadne nici, nie strzępią się (kieszeń na komórkę noszę codziennie i nie ma śladów zużycia na PALSach od tarcia o pasek spodni). "Podzespoły" użyte do szycia tez raczej wzbudzają zaufanie - Cordura 1000D, taśmy Pasamon i plastiki Duraflexa i YKK.

 

Zawieszenie fajnie działa z moim L86, choć może ze względu na wagę karabinu taśmy mogły by być szersze, ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe.

Ładownice używam w konfiguracji opisanej na ichnim filmiku jako klapa bojowa, i też nie mam powodu do narzekań, zdecydowanie łatwiej się ich używa niż klasycznych klap, po wyregulowaniu magi nie mają prawa wypaść. (No chyba, ze się uprzesz).

Kieszeń na GSM jest fajną rzeczą nawet nie tyle co na strzelankę, co do użytku codziennego :]

 

To tyle ode mnie, poniżej link do recenzji makaroniarskiej ;]

 

 

http://www.airsoftcommunity.it/en/recensioni/equipment/94-tasche-per-tattici/895-sag-gear

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 3 months later...

Od niedawna jestem szczęśliwym użytkownikiem. Komfort? Chest jak chest, jak się dobrze skonfiguruje i nie przegnie z ciężarem to będzie git. Szelki wygodne, całość mega starannie uszyta. Konstrukcja prosta jak cep ale właśnie czegoś takiego szukałem. Jedyne co musiałem przerobić to dodać okienka na taśmach szelek, bo choć poliamid ładnie wygląda to jest pieruńsko śliski i same się rozregulowują (dołączona guma nie wystarcza).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Kupował ktoś, coś może w ostatnim czasie na sagear.eu? Ja złożyłem zamówienie w styczniu, dostałem jeszcze tego samego dnia że mają dużo zleceń i wysyłka będzie po tygodniu. Minął ponad miesiąc, zacząłem się niepokoić, na maile nie odpowiadają, na fejsie też nie, telefon nieaktywny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...