Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumka hop-up - problem.


Recommended Posts

Witajcie!

Mam problem z gumką hop up do karabinu ASGDK z serii defender.

Stokowa gumka hop up się skopała a nie wiem jaką dobrać tak aby weszła do komory hop up.

Proszę o radę która z dostępnych gumek jest najcieńsza.

Wcisnąłem na chama systeme ale spadł mi zasięg.

Pozdrawiam,

kmichal

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Powiem Ci, że poziomem swojej inteligencji zaskoczyłeś nawet królika mojej kobiety, co jest dość trudne...

 

1. Nie jesteś na tyle kompetentną osobą, by rozmyślać nad poziomem mojej inteligencji.

2. Skoro przekazałeś królikowi Twojej kobiety moją wypowiedź, to teraz ja mam wątpliwości co do Twojego poziomu.

3. Jakby nie było, nie wszystkie gumki pasują. Po tym, co czasami czytuję na tym forum, wolę sprawę przedstawiać jasno.

4. Co Twoja wypowiedź wniosła do tematu? Zamiast pisać bzdety, możesz kontynuować czytanie forumowych nowinek,

Królikowi Twojej kobiety.

Link to post
Share on other sites

@senkuPH:

 

Wmyśl zasady:

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

 

nie będę Ci już odpowiadał. Czemu? Domyśl się sam.

 

 

@Vandal7:

 

Ta wesoła gumka to pewnie biały Guarder, aczkolwiek Systemy się też takie zdarzają. Tak jak tam piszą. Najlepsza jest zielona G&G, aczkolwiek przy odrobinie doświadczenia i umiejętności wsadzisz tam każdą AEGową (no może poza MadBullami, które są zdecydowanie za grube).

Link to post
Share on other sites

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

 

To samo mógłbym powiedzieć i ja, bo to Ty wykazujesz skłonności do rozmowy ze zwierzętami.

 

Tak więc przepraszam Doktorze Dolittle, przekaż moje przeprosiny Panu Królikowi bo widzę, że dobrze się rozumiecie.

 

Koniec.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...