Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WELL D-94S


Recommended Posts

Innymi słowy emka w skali 3/4, 95 fps, sam plastik (oprócz cyngla).

Zakochałem się w niej a miłość jest ślepa. Dlatego podarujmy sobie posty o tanich chińskich gównach itp. Mi pasuje ta replika w 100%. No może w 95% dlatego chciałbym trochę ją podrasować. Na początek pomyślałem o dłuższej lufie i gumce HU (o ile da sie założyć) no i o silniejszej bacie tylko nie wiem czy moja droga to wytrzyma bo bebechy plastikowe. Ma ktoś jakieś pomysły, modyfikował ktoś coś podobnego?

Link to post
Share on other sites

Przykro mi to stwierdzić, JAHrek, ale Twoja replika nie nadaje się do tuningu. Nie znajdziesz pasujących do niej części, a dorabianie ich na własną rękę będzie nieopłacalne zarówno pod względem ceny, jak i prawdopodobnie uzyskanych efektów.

Najlepsze co możesz zrobić to sprzedanie tej repliki, póki działa, gdyż kiedy przestanie - kwestia jej naprawy będzie wyglądała podobnie do kwestii tuningu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie no, w sumie to można coś z tym zrobić, ale będzie to cholernie drogie, a mianowicie:

 

-Kup wszystkie elementy GB (od biedy może być kompletny, ale słyszałem że taniej kupić po kawałku)

-Kup metalowy korpus

-Kup metalową komorę HU + gumkę i dystanser

-Kup kolbę (wedle gustu)

-Kup lufę zew. + wew.

-Kup jakieś orisowanie czy chwyt przedni

-Kup jakąś optykę (choćby mechaniczne przyrządy celownicze)

-Kup aku + ładowarkę (+ kable jeśli GB takich jeszcze nie posiada)

-Kup magazynek

 

I daj to komuś dobremu do poskładania. Zostanie Ci "trochę" starych części, ale raczej się nie przydadzą :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...