Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buciki w kolorze Oliv


Recommended Posts

Witam!

Zna ktoś może jakieś buty taktyczne w kolorze Oliv czy ogólnie zielonym.

Szukam czegoś wytrzymałego, w miare taniego i z dobrym maskowaniem do lasu.

Niestety czarny nie jest naturalnym kolorem występującym w lesie i jest dosyć mocno widoczny poza tym nie ma problemu ze znalezieniem butów w kolorze czarnym stąd moje pytanie.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

W olive to będą albo zamszowe albo z tworzywa, a takie się nie nadają niestety do cięższych warunków, najlepsze byłyby z licówki ale takich w kolorze raczej nie ma tylko czarne ew. brązowe. Także proponuję sobie odpuścić olive i kupić czarne. :wink:

Link to post
Share on other sites

Są buty combat firmy Wellco, jak uda Ci się znaleźć dystrybutora to będziesz miał wybór spośród bodajże 4-5 modeli.

 

Przykładowy model (wpadł mi szczególnie w oko):

http://www.wellco.com/p-W-S480.html

 

I nie słuchaj ludzi którym maskowanie zwisa jeśli Tobie zależy na nim. Buty również mają znaczenie i potrafią zajebiście zdradzać

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

O zielone, wytrzymałe, tanie i dobre będzie pewnie trudno. Najprościej - kup pustynniaki (choćby amerykańskie standardowe Desert Boots czy ich brytyjski odpowiednik) i zacznij ich używać, zapominając o czyszczeniu na jakiś czas. Brud powinien pozwolić im się dobrze stopić z terenem. Ewentualnie zielony spray i heja, naprzód.

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisze kolega 50zyt - ja również ze swojej strony mogę polecić klasyczne jungle boots. Biegam w nich na każdej strzelance, a są to kopie kupione za 90 złotych na allegro - może trafiliśmy na dobre sztuki, ale kupiliśmy je z kolegą dwa lata temu i nie widać po nich jakiegoś specjalnego zużycia. Wg mnie spełniają wszystkie warunki - są dość wytrzymałe, tanie i w kolorze olive :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...