Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z butami


Recommended Posts

Mam taki dość dziwny problem z butami, ogólnie to z każdymi jakie miałem było tak samo czy z magnumami czy desantami a teraz z batesami m9. Mimo tego że wszystkie te buty były wygodne (poza desantami) to działa się jedna dziwna rzecz tj. strasznie gniotły w kostkę w miejscu zgięcia w momencie chodzenia, skóra buta zagina się do środka. Jak były dobrze zawiązane to gniotły jak luźno to wiadomo obtarcia itp. Wiem że but musi się dopasować ale np z magnumami nigdy to się nie udało. Rozmiar zawsze dobrze dobierany, żadnych problemów w innej części nogi.

Link to post
Share on other sites

Skoro miałeś to w KILKU parach butów to wnioskuję, że nietypową stopę musisz mieć.

 

Spośród kilku par butów które miałem w ciągu ostatnich lat- problem ten wystąpił tylko raz i przeszedł w trakcie rozchodzenia. Wiem o co chodzi, skóra zamiast zaginać się "na zewnątrz" zagina się "do środka". Paskudnie boli :D. Zegnij je tak jakbyś zginał nogę w kostce, popraw skórę na zewnątrz żeby się zaginała, nasącz delikatnie spirytusem w tym miejscu i zostaw tak aż wyschnie. Potem to miejsce (cały czas zgięte) wypastuj dokładnie i kilkukrotnie. Po takich zabiegach skóra powinna już utrzymac odpowiedni kształt i powinna w przyszłości zginac się prawidłowo. Albo idź do szewca i o to zapytaj.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...