Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning M4 Boyi


Recommended Posts

A więc tak; mam sobie taką repliczkę jak w temacie, dokładniej to bi-3381m i myślałem żeby ją trochę zmodyfikować.

 

Części które chciałbym wymienić to:

 

  • Sprężyna-na mniej sztywną, z 125 na coś słabszego lecz bez przesady....100?
  • Niskooporowe kable-Czy ktoś to to robił u krakmana?
  • up-czy da się z przedniego 'chwytu' przełożyć kabli na kolbę?
  • to później lecz-precka; jakiej firmy i 6.03 czy 6.04

Link to post
Share on other sites

Spring 110 jak chcesz zmniejszyc moc repliki .

Niskooporowe okablowanie wize sie z otwarciem gearboxa , wiec jak sam bys robil to gwarancji nie bedziesz mial.

Kable z przedniego chwytu mozna przełożyc na tył .

Precka do szturmu polecam 6,04. Jak maly fundusz to systeme , jak przy kasie km-head.

Link to post
Share on other sites

Precka do szturmu polecam 6,04. Jak maly fundusz to systeme , jak przy kasie km-head.

 

Chętnie dowiem się, czemu precki 6.04 są w szturmie lepsze od 6.03 i mniejszych. ;)

 

Precę oczywiście bierze się ze względu na firmę, nie przeznaczenie czy średnicę. I wg mnie Promyk jest lepszy niż KMH. Zresztą, jakiś szwabsko-serbsko-łużycki test to potwierdzał.

Link to post
Share on other sites

@Lesio:

 

Ja z kolei twierdzę, że KmH jest lepszy:)

 

 

@Spoon8:

 

- m110 G&G

- kable niskooporowe (modelarskie) - tego Ci żaden sklep nie zagwarantuje

- nie ma problemu, żeby przerzucić kable na kolbę.

 

Ogólnie jeżeli używasz kulek rzędu G&G to nawet 6.01 możesz pakować, aczkolwiek nie ma porządnych 6.01 dla typowych zjadaczy chleba.

 

- precka 6.02 363mm Guarder/ 6.04 363mm Systema

- gumka biała Guarder

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za odpowiedzi, co do sprężyny to chodzi mi o to że jak jestem jeszcze zielony i tak nie wykorzystam tych 400fps, wręcz mogę być z nimi niebezpieczny, więc zmniejszę moc, replika będzie chodziła lżej i chyba dłużej-dlatego też chciałbym wymienić kable a kolbę na m16 by kiedyś mieć miejsce na nową batkę ;]

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o kable to tak jak chłopaki pisali, modelarskie, nie pchaj się w niskooporowe okablowanie z Krakmana, ja się na tym przejechałem, kostka stykowa przy montażu złamała mi się w 3 miejscach, poza tym kable są strasznie sztywne.

A co do kolby, nie jest zła, ale nie jest też jakaś super, lubi pękać, jak chcesz używaną to odezwij się do mnie na PW

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie chcę zakładać nowego tematu, a myślę że ten się nadaje: potrzebuję teraz akumulatora doddatkowego do tego świetnego co już mam, i znalazłem dwa takie 'cuda' na allegro: cudo nr1 i cudo nr2

Co o tym myślicie? Będzie to akumulator zapasowy, potrzebuję się dołączyć do jednostki w moim mieście ale przydało by mi się tymczasowe zasilanie...hmm?

Link to post
Share on other sites

Wybuchają, raniąc wszystkich wokół kawałkami Twojej repliki. Przy tym zostawiają chmurę radioaktywną, którą tylko szwedzkie urządzenia pomiarowe mogą wykryć. Ale radzieccy lipo-eksperci i tak zaprzeczą.

 

Dlatego tylko prawdziwi twardziele używają li-po. Inni, jak hardkorowy koksu, wolą, gdy "nie ma lipo!".

Link to post
Share on other sites

Wybuchają, raniąc wszystkich wokół kawałkami Twojej repliki. Przy tym zostawiają chmurę radioaktywną, którą tylko szwedzkie urządzenia pomiarowe mogą wykryć. Ale radzieccy lipo-eksperci i tak zaprzeczą.

 

Dlatego tylko prawdziwi twardziele używają li-po. Inni, jak hardkorowy koksu, wolą, gdy "nie ma lipo!".

 

Faktycznie tak jest. Dodatkowo robią przy tym taką dziurę w ziemi, że po większym deszczu tworzą się tam jeziora i zaczynają żyć zmutowane ryby wielkości Boeingów 737(od tych pyłów radioaktywnych)...

Edited by forgiel
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jako że zmierzam teraz dołączyć nowo poznanej formacji, zabicie wszystkich na stracie (odłamkami mojej repliki) było by cienkim pomysłem, lecz nowe jezioro to już co innego. i te wielkie ryby. hmmmm ciężka sprawa, chyba jednak zaryzykuję. Może będę w wiadomościach?

 

I na tym prosiłbym zakończyć offtopic. /LgN

 

EDIT:

 

Nie mogę już edytować, a chciałby, się spytać o pewną część-nowy cylinder tłoka, ma to jakiś sens jeśli do nowej sprężyny dodałbym jeszcze taki http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/cylindry-i-glowice-cylindra/cylinder-typ-1-element.html lub http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/cylindry-i-glowice-cylindra/cylinder-typ-0-element.html

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...