Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krótki powrót do butów :P Desantów skasowałem 5 par w tym 1 służbowe w ciągu ostatnich 8 lat :P Posiadałem w między czasie jeszcze Altamy Jungle [ przeżyły 3 sezony katorgi ] , Combaty Belleville [ 3,5 sezonu] i nadal mam Altamy Desert od 2 lat :)

Desanty to jakaś masakra, miałem i Protektory , i Wojasy i Demary - rok czasu i papa...ja butów tych używam na co dzień w mieście , na stoczni , na statku oraz na wypadach na poligon. Najwygodniejsze buty jakie miałem w życiu to właśnie Deserty oraz Combaty. Nic mi się nie odkleiło ani nie pękło [ no dobra - w końcu combaty przegrały ze stocznią , ale to się nie liczy ].

Nie uwierzę więc w "nie-do-zajebaność" desantów. Do tego dochodzi rozczłapywanie się józefów, oraz tragiczne wrażenia po przejściu zaledwie 8-10 km

 

Inna bajka że teraz zamówiłem sobie górskie wz.024 od SPWiS Gdynia... ciekawe co to będzie za cudo i jak szybko to wyklnę :P

Edited by mg34
Link to post
Share on other sites
Nie uwierzę więc w "nie-do-zajebaność" desantów.

 

Nic nie jest nie do zajechania. Ja swoje miałem przez 3 lata w szkole wojskowej, ciągle musztra, często jakieś zadymy, bieganie etc. Do tego 2 tygodniowy poligon, przy 30C gdzie niemalże się z nimi zrosłem. Po szkole używane na strzelankach... Lecz, ze szkolnego przyzwyczajenia- zawsze pastowane i czyszczone. Może i masz rację, jak bierze się je do pracy / na budowę etc, to za długo nie pożyją. Ale to chyba jak wszystkie.

 

Wygoda- pozostawia wiele do życzenia, lecz kupione o pół rozmiaru większe, z odpowiednimi wkładkami i skarpetami, do tego rozchodzone- dają radę.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

swego czasu znajomy z MZW miał i chwalił , ale to były pierwsze partie tych butów. Kumpel co kupił gromiaki ze 2 zloty temu nadal chodzi w nich , a używa je na co dzień... ale z drugiej strony kumpeli odkleiła się podeszwa przy sporadycznym użytkowaniu po niecałych 3 miechach...

 

 

Mam magiczny dylemat :P brać buciki wz.128 od Wojasa czy Demary ? wiem że badziewie , ale na wz.933 nie mam co liczyć z uwagi na fundusze. Wz.128 mogę mieć za 120-130 pln.

 

Pytam bo oddałem te wz.024 co kupiłem. BADZIEWIE , dno totalne. Niby nowa partia. Ale to co dostałem to dno. Nawet zdjęć nie chciało mi się robić. Podeszwa twarda jak z deski , cienka jak nie wiem - pękła by szybko. Do tego koszmarna jakość szwów... o nitowaniu przelotek nie wspomnę. Dobiciem była wyściółka gorsza niż w "trekingach" z bazaru.

Edited by mg34
Link to post
Share on other sites

Pisałem z 2 osobami. Jak dobrze pójdzie to niedługo urośniemy w siłę. :biggrin:

 

mg34 - Co z Twoją ekipą. Ogarnęliście się już, czy proces przejścia na panterę i unifikacji nadal trwa ? :icon_razz2:

 

Zresztą trzeba by w końcu jakoś wypromować F.R.W.P. Bo obecnie mało o nas wiadomo. Więcej osób kojarzy daną ekipę, niż formację. Ale myślę, że pomału do przodu, uda nam się przebić i stać bardziej ogólnopolska formacją. Walnie się jakieś materiały promocyjne. W sprawozdaniach i na imprezach będzie się wspominać o FRWP i powinno być znacznie lepiej :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...