Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Węgorz za ile dało by radę załatwić radmora 3501 ? Takiego dojechanego, w sumie nie musi być sprawny, bardziej żeby był do reko i miał tą fajną łamaną antenkę... Spodobał mi się w MONie, sporo się tym bawiłem i chętnie bym przyczepił gdzieś do szpeju :icon_biggrin:

 

(Swoją drogą, bawiłem się też TRC 9200, niezły sprzęcik : ) Ale to podobno kilkadziesiąt tysięcy kosztuje :o )

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Jacek - Jak będziesz miał jeszcze kiedyś okazje pobawić się Radmorkiem, mógł byś pstryknąć kilka fotek i mi podesłać? ;> Potrzebuje szczegółowych fotek bo może kiedyś jak się znajdzie więcej wolnego czasu jakąś atrapę się zbuduje :icon_lol:

 

A Radmora tak po prostu nie załatwisz. Ciężko jak cholera o ten sprzęt, a jak się pojawia na Aledrogo to zwykle po około tysiaka chodzi :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanko:

 

Używał ktoś magazynków mid-cap do AK74 od CYMY? Jak wypadają w porównaniu do SRC? Mam zamiar zakupić większą ilość, i nie chciał bym wyrzucić pieniędzy w błoto :icon_razz2: Na SRC nie narzekałem (oprócz tego że we wszystkich połamałem przednie zaczepy), ale jeśli chodziło o wykonanie i to jak podawały to byłem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Jakiś schemat rozrysowałeś? Jestem bardzo zaintrygowany tym, jak to będzie upchane w środku i popodłączane :icon_smile:

Jaki schemat? 4 równolegle podłączone lipole. Będę mieć fundusz to pewnie odpalę ten silnik, bo nie mam jeszcze regulatora min.50A

Chce ktoś zrobić mi prezent na gwiazdkę za 50zł i kupić mi kołpak i śmigło składane do niego? :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Całkiem, całkiem się udał. :icon_wink: Jak chcesz to mam rysunek techniczny tłumika od mini. Mam też poprawioną przez kogoś z GGRS wersję. Gotowy element na jego podstawie wyszedł nieźle. Jacek chyba ma gdzieś fotkę jak to wyglądało :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Nie do dostania, chwyt plastik wersja onyks jest do dostania ceny ogólnie jakieś 200zł, chwyt wersja ŻW (ris, półka, chwyt) około 300-400zł. Taki chwyt można zrobić z risa do długiego najwyżej, nie powinno to sprawić większego problemu.

Chociaż, można może od Mini sporta dostać bezpośrednio z FB, z tym nie powinno też być problemu.

Kurde, myślałem, że będe hipster z miniaczem a z tego co widzę coraz więcej się robi miniaczy. xD

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...