Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masz Epulsa :icon_eek2: Dodaj mnie do kumpli. Nick Sab93 :biggrin: Nie zmieniałem tam nic od dobrych paru lat. Ale jakoś ostatnio wchodziłem z ciekawości xD Swoją drogą to dzięki epulsowi zacząłem swoja przygodę z ASG. Bo kumpel miał taki klub dodany i kiedyś wszedłem przez przypadek :icon_razz2:

 

Ehhh. szkoda że już po niespodziance. Ale zawsze jeszcze możesz mnie zaskoczyć i przyjechać z trochę starszym wiekowo haremem :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

"Sygnały ręczne" zwykło się nazywać znakami niewerbalnymi :icon_razz2: Znaki te mogę być spersonalizowane przez oddział, jednak każdy powinien wiedzieć co oznaczają. Generalnie w taktyce zielonej używa się tylko i wyłącznie znaków niewerbalnych. Radio zostaje użyte w ostateczności lub gdy potrzebujemy kontaktu z innym oddalonym od nas oddziałem. Jeżeli jest jakaś bardziej skomplikowana akcja to przywołujemy do nas kogoś z oddziały i przekazujemy mu co ma robić.

 

Gdy dochodzi do kontaktu to można już drzeć mordę. :icon_biggrin: Bo wtedy zwykle liczy się sprawna komunikacja i szybkość działania.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...