Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 Tactical


Recommended Posts

Witam!

Jako że niedawno naszła mnie chęć na zmiane repliki, szukam dla siebie odpowiedniej.

No i nie musiałem długo szukać.

Znalazłem AK 47 Tactical.

I tu pytanko do was (Może ktoś miał, używał wie coś o niej) czy dobra będzie dla początkującego/amatora.

Prosze o syzbkie i sensowne odp :)

 

Pozdro. - Jezzus :wink:

Link to post
Share on other sites

U mnie kumple mają tą cyme taktyczną, szczerze dostałem z 15 metrów ok 20 kulek w twarz i miło nie było. Roof ma spory jak na taką cenę, co do zasięgu nie mam pojęcia. Ja osobiście bym preferował pistolet albo dozbieranie pieniędzy na coś 2 klasy ew. zajrzyj w komis ; )

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Siema,

 

ja też niedawno zacząłem zabawĘ z ASG. I teraz mam Ak 47 tactical ale od CyberGuna. Spisuje sie dobrze nie mam z nim większych problemów.Gb oczywiście metal Body plastik(składana kolba) teŻ plastki.Oczywiście lufa kolanko i komora gazowa jest metalowa, jĘzyk spustowy szczerbinka są metalowe.

GłÓwnie karabin spisuje sie dobrze jak dla amatora/początkującego jest w sam raz. :D

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: temat poruszany wiele razy. Szukajka się kłania. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...