Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[matekno] Uwaga!


Recommended Posts

Szkoda że tak późno znalazłem ten temat. :(

 

MATEKNO okantował mnie na 140zł za radio INTEK 4040.

 

Moje dane otrzymał razem z przelewem. Przelew zrobiłem 23.11.2011. Jeżeli Jego oświadczenie jest prawdziwe:

 

wszystkich poszkodowanych proszę o wpisaniu tutaj kwoty a najlepiej podanie od razu z danymi do zwrotu na pw. pieniążki zostaną zwrócone każdemu.

 

to czekam do końca tygodnia na zwrot pieniędzy. Jak nie to również udam się na Policję.

 

 

Tym razem podał się jako:

 

52 1020 2401 0000 0402 0318 2193

Mateusz *link usunięty*

ul. *link usunięty*

14-100 Ostróda

 

Tylko nr GG ma inny: 3910*link usunięty*

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites
  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kto nie dał sprawy na Policje proponuję dać ja swoją dąłem więc tak czy siak będzie musiał oddać mi te pieniądze poprzez wyrok sądu więc tak musi oddać a na jego miejscu oddał bym pieniądze bo by miał jakieś okoliczności łagodzące moje PW również poszło do niego i czekam na odzew ale jakoś go tu nie widziałem więc czekamy panowie zawsze mamy jego adres i kto ma pod nosem można mu sprawić wizytę wraz z policja.

 

Ja na komendę dostarczyłem takie coś jak:

 

- Rozmowa z gg

- Dane jego które mi podał oraz te prawdziwe które były tutaj na komisie udostępnione

- Screan z mojego banku że przelew dostarczony jak i wysłany

- Oraz link z jego profilem jak i tematy osób które oszukał

 

Więc mając takie dowody on się nie wywinie bo to są mocne dowody. I radzę zróbcie to samo nie będziemy mieć litości za takie oszustwa.

 

Pozdrawiam Bryan

Edited by Bryan
Link to post
Share on other sites

Ja nie dostałem odp żadnej więc teraz czekam na odp z prokuratury i po przez sąd będzie oddawać kasę i tyle, tak go to nie minie a ja do niego mam 42 km więc też się mogę tam przejechać i osobiście to załatwić ale to już nie będzie wtedy miła rozmowa.

Link to post
Share on other sites

Na razie cisza. Czekam jeszcze do piątku, wtedy może co najwyżej zadzwonię jeszcze do jego ojca i jeśli mnie przekona, że przelew zrobił, albo wkrótce zrobi to czekam maksymalnie do poniedziałku a potem jazda na policję bez względu na cokolwiek. I tak noszę się z tym zamiarem nawet jeśli zwróci mi pieniądze.

Link to post
Share on other sites

dzwoniłem nawet do jego ojca i on nie wie nawet gdzie on jest on gdzieś wyjechał

 

Nie wierz w takie bajki. Mnie oszukano już tyle razy i ZA KAŻDYM RAZEM rodzice mówią właśnie to, co Ty napisałeś powyżej - pociechy nie ma w domu, nie wiadomo kiedy będzie. Dzwonisz na drugi dzień i okazuje się, że dziecko gdzieś wyjechało, może nawet nie wróci, bla bla bla. Ojciec go kryje i tyle, bo wie, że jak się sprawa rozwiąże, to i on za gnojka beknie.

Link to post
Share on other sites

No on i tak za niego beknie więc nie wiem po co go kryje robi też sobie większe kłopoty, a najlepiej panowie zbierzmy się wszyscy pojedźmy tam. A takie ściemnianie że syna w domu nie i nie wie kiedy wróci to mógł by se odpuścić tak czy siak będzie musiał się pojawić w sądzie a jak nie to oni sami po niego przyjadą i przyprowadzą wtedy w kajdanach a po przez wyrok sądu i tak pieniążki będą nam zwrócone więc nie wiem po co ta cała szopka z kryciem.

Edited by Bryan
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ogólnie dziwni ludzie. Matka niby zwróciła jednemu z nas pieniądze, ojciec też był w miarę pokorny i obiecał a teraz takie coś. Ale też mu nie wierze, jak nieobecność synka przeszkodzi mu w przelaniu pieniędzy? Idę z tym na policję w poniedziałek i tyle w temacie, już miałem to wcześniej zrobić.

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy czy teraz dostaniemy my swoje pieniążki, no dziwni ludzie że się nie boją że będą mięć kłopoty przez niego no ale i tak będą musieli oddać pieniądze na mocy sądu i wyroku, bo w policji mi powiedzieli że w sądzie mam powiedzieć że chce zwrotu pieniędzy które on wziął.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...