Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[matekno] Uwaga!


Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie rozumiem ludzi, którzy włażą tu aby wtrącić swoje trzy grosze chociaż nie są poszkodowani, jednocześnie drażniąc innych. Czcze gadanie nic tu nie da. Za każdym razem wchodząc tutaj, liczę, że znajdę jakieś ciekawe, nowe informacje. Niestety, tylko rozczarowuje się, widząc jedynie jakieś opinie osób postronnych, których sprawa nie dotyczy w ogóle. Nóż w kieszeni się otwiera...

Link to post
Share on other sites

Grzyboo to może powinieneś sobie jakieś relanium na uspokojenie wziąć to raz, dwa na forum każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i trzy ciebie to drażni jak my czyli osoby które nie zostały wycyckane przez tego gościa wypowiadamy się na ten temat a ja ci powiem w takim razie że mnie np. drażni to że część osób (nie mówie że wszyscy) tylko pisze i narzeka że zostali wydymani że coś trzeba zrobić itd. ale na tym sprawa się kończy. Więc wybacz i weź się chłopie ogarnij, wypowiadać się będziemy jeżeli będziemy mieli tylko na to ochotę bo równie dobrze taki przypał mógł się trafić nam. Jeżeli masz jeszcze problem ze zrozumieniem czegoś proponuję założyć osobny temat w innym dziale podać linki i będziemy mogli ci wtedy wytłumaczyć to czego pojąć nie możesz

Edited by Ramzes24
Link to post
Share on other sites

Ogarnij się. Mimo wszystko, żeby wypowiedzieć się w jakimś temacie potrzebna jest jego minimalna znajomość a Ty i inni Twojego pokroju tylko robicie niepotrzebny offtop. Mnie też drażni wiele osób i rzeczy, ale gdybym do każdej miałbym przywiązywać wagę to by mi życia nie starczyło. Każdy podchodzi do tego tematu na ile mu się chce i na ile czuję potrzebę odzyskania swoich pieniędzy. Osobiście, nie odczuwam misji, żeby zmieniać czyjekolwiek podejście czy stawać na czele epickiej kampanii o sprawiedliwość. Robię co mogę, ale jak nie odzyskam pieniędzy to trudno, życie jest niesprawiedliwe.

 

Sugeruję również, żeby osoby które tylko narzekają, albo nie mają nic konkretnego do dodania zachowały swoje uwagi dla siebie, bo do konstruktywnej krytyki im wiele brakuje.

Edited by Frontal
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jestem pewien że również trafiłem na tego oszusta, niestety trafiłem na ten temat po fakcie.

 

wstawiłem do komisu ogłoszenie kupna granatnika m203, po paru dniach odezwał się z ofertą na gadu.

 

Z tego co zdążyłem wyczytać z tematu działa na tej samej zasadzie od początku, wyłapuje ogłoszenia w dziale kupię i pisze na gadu, również naciskał na szybki przelew, mnie oszukał na 150pln. Nie dostałem paczki od 30.05.2012

 

Prawdopodobnie korzysta z tego samego gadu co od początku 592150X. Pisałem do niego parokrotnie, oczywiście nie dostałem żadnej odpowiedzi.

 

kasę kazał wysłać na konto:

83 1050 1588 1000 0090 9481 XXXX

 

Proszę o kontakt PW kogoś ogarniętego w tym temacie.

 

Eh, tyle handluję w komisie i pierwszy raz trafiłem na kogoś takiego.

Edited by LiuKas
Link to post
Share on other sites

No i mnie też trafiło jak ,,LiuKasa''. Wyłapał na komisie moje ogłoszenie że kupię uszkodzony spust do mb-01 i po wpłacie cisza, też nalegał na potwierdzenie wpłaty. Dane konta te same co wyżej, tylko ja straciłem 30zł, ale tak czy siak to oszustwo. Również proszę o kontakt na PW kogoś kto wie co robić dalej, bo chce sprawę na policję zgłosić.

Link to post
Share on other sites

Związku z tym co czytam na temat tego gościa powyżej, może jednak by napisać do Regdorn'a, by ogłoszenia w komisie były widoczne po zalogowaniu.

Szkoda, że taki klient biega po świecie. Mam tylko nadzieję, że litera prawa odpowiednio klientem się zajmie oraz ukaże go, a Wy odzyskacie swoje pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Niestety ale i mnie okradł użytkownik matekno

 

Dałem ogłoszenie w komisie ze chcę kupić spodnie wz 89 puma

 

Odezwal się z nr gg 1921*link usunięty*

Z racji tego że towar ciężko dostępny i cena wg mnie była dobra (70 zł) nie zastanawiałem się dużo i przelałem mu pieniądze poprzez system BlueCash.

Po przelaniu pieniędzy na dane

 

83 1050 1588 1000 0090 9481 7161

Damian *link usunięty*

ul. *link usunięty*

19-300 Ełk

 

I był tak bezczelny że podszył się pod użytkownika WMASG Wesst

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Wybaczcie luźną uwagę, ale zastanawiam się (śledząc temat niemal od początku), czy tego człowieka nie poślą w pierwszej kolejności na badania psychiatryczne. A jeśli by orzeczono wobec niego ciężkie zaburzenia, to ciekawe, czy również nie będzie to utrudnienie w odzyskaniu kasy?

Link to post
Share on other sites

Panowie, skoro prokuratura nie działa, to na chwilę obecną tylko pozew cywilny. Wystarczy że sąd wyśle do niego pismo, a zostanie ono 2x awizowane i uznaje się, że adresat pismo otrzymał. To wam otwiera drzwi do wyroku zaocznego, przy którym uznaje się żądania powoda bez przeprowadzania dowodu. Razem z wyrokiem zaocznym zostanie nada klauzula natychmiastowej wykonalności. I to jest tytuł wykonawczy, z którym można iść do komornika.

Edited by Kamil
Link to post
Share on other sites

Sorki, że się wtrącę, trochę uściślę, to o czym pisze Kamil to: Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Sąd wydaje nakaz uwzględniając wnioski dowodowe załączone do pozwu - wydruk rozmów GG, itp. wszystko należy opisać i dołączyć w kolejności chronologicznej w 3 egzemplarzach. Koszt złożenia pozwu to 30 złotych. Po około miesiącu dostaniecie listem poleconym ZPO nakaz zapłaty. Dłużnik ma dwa tygodnie na odebranie pisma, i 14 dni na odwołanie się. Po tym czasie dzwonicie do właściwego sądu - Wydział Cywilny, podajecie nr sprawy i pytacie się czy wpłynęło odwołanie, jeśli nie to wysyłacie pismo do sądu o nadanie klauzuli wykonalności nakazowi zapłaty (trzeba dołączyć znaczek skarbowy za 6 zł). Sąd nada klauzulę wykonalności i z tym szpulujecie do komornika:) i spokojnie czekacie na zwrot środków pieniężnych.

 

W razie pytań proszę o PW.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...