Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[matekno] Uwaga!


Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Frontal, a co w tym takiego skomplikowanego? Myślisz, że CSI go z satelity obserwuje? :bialaflaga:

Bankowo już u niego byli panowie w mundurach i nie ma co świrować. A jak nie byli, to i tak już chłopaczek wie, że sobie przeyebał i nic Ci teraz nie pomoże cisza w eterze.

Link to post
Share on other sites

Tak, liczę, że jest 24h pod obserwacją CSI, Secret Service i ma Seal Team Six pod balkonem tylko czekające na zielone światło do operacji Geronimo 2.

 

 

A tak na serio, zostaliśmy o coś poproszeni, trzymajmy się na razie tej wersji, gadulstwo jeszcze nikomu nie pomogło. Oczywiście, to tylko zalecenie, nie mam na to żadnego faktycznego wpływu, tylko apeluję, żeby się dwa razy zastanowić nim odtrąbicie zwycięstwo przed końcem dnia.

Edited by Frontal
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

U mnie skończyło się na zeznaniach na Policji i przedstawieniu z mojej strony wszelkich dowodów. I teraz cisza... Nic nie wiadomo.

 

Policja może olała sprawę. Kiedyś czytałem, że warto pisać pismo do prokuratury (powiadomienie o popełnieniu przestępstwa czy podejrzenia popełnienia przestępstwa). Z tego co czytałem to prokuratura MUSI zlecić wtedy policji zbadanie sprawy a policja MUSI ją zbadać i zdać raport. Przejdź się na komende, popytaj co i jak ze sprawą. Jak Cie oleją to idź do prokuratora.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, też dostałem pisemko z prokuratury, że podejrzany jest nieosiągalny pod adresem zameldowania co stanowi przyczynę do zawieszenia postępowania, czy nawet czynności przygotowawczych. Cztery miesiące im zajęło stwierdzenie, że K. się ulotnił. Fanfary, kurtyna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...