Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dual Sector Gear


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nie ma znaczenia dla bebechow jaka jest sprezyna - liczy sie ile obciaza zebatki.

Wiec co z tego ze to jest m170 skoro obciaza zebatki jak m100 ?

Plus jest taki ze uzyskamy rof i powrot tloka lepszy niz przy slabszym springu ... dlaczego ?

M100 jest miekka i wolna. Wolno wraca do pozycji rozprezonej. m170 naciagnieta nawet tylko do polowy wroci szybciej. Przynajmniej ja tak to teoretycznie widze.

Praktycznie tez jest latwiej uzyskac duzy rof naciagajac tlok mniejsza iloscia zebow. Sam mam tlok i komplet zebatek z 11 zebami i nie ma tam problemu nieszczelnosci na auto az tak, jak przy 16 zebowych tlokach.

 

Ogolnie duzo o tym jest na airsoftmechnikach - tam robili pierwsze takie zebatki.

Problemy sa z popychaczem bo trzeba skracac zabek i pare innych modyfikacji jest potrzebnych zeby replika strzelala przy 40+ rps.

 

EDIT.

Widze ze to jest podrobka zebatek Riota robiona przez modify. Opinie o tych zebatkach sa dosc slabe. Nie wytrzymuja takich rofow i sprezyn jak zebatki riota. Duzo gorsze stopy metalu.

Edited by Kocur666
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

@Maza94

Pewnie chodziło ci o ten filmik ,ale tam gościu ma wsadzoną sp170 i zasila to lipolem 14,8v

http://www.youtube.com/watch?v=Lk61EXhUK1o&feature=related

 

Da się w Polsce kupić taką zębatkę DSG ?? Szukam , szukam ale nic z tego.... szukałem nawet w paru zagranicznych sklepach ,ale też nic nie znalazłem.

 

Kupuje się cały zestaw czy tylko jedną zębatkę (tłokową)

 

 

Pozdrawiam

Epter

Edited by epter
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sorry że tak odgrzebuje, ale chce kupić zębatkę tłokową DSG ,ale nigdzie nie jest do dostania....

Rafik1213 te zębatki na capri są niedostępne od 2 miesięcy do dzisiaj ;(

Nikt nie sprzedaje używanej ani nic takiego....

 

Jak by ktoś wiedział gdzie można zdobyć , w którym sklepie lub ktoś kto jest w stanie "ściągnąć" taką zębatkę tłokową do PL proszę o PW.

 

PS; przygarnę nawet używaną :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...