Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD WE -


Recommended Posts

Mnie bardziej ciekawi, czy będzie stalowe, bo na filmiku mag wygląda na stal, ale korpus i okucia ma otarcia typowe dla alu/znalu.

Podobno to wydmuszka SWD Real Sworda z częściami WE.

Ale osobiście obstawiam że może to być też SWD od G&P (przerabiany ostry swd)...

Więc zewnętrznie na 75% szans że będzie stalowy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

z targów iwa 2012 - gazowy swd Rs

 

jedynie cena zaporowa, ponad 1000$ ;/

pomnoz razy kurs walutowy... tyle samo placi sie za tjuning kitajskiego szajsu gorliwie wierzac, ze szajserka klub inna szmelceelka firmy piz-dzjong z 700fps w stoku bedzie miala mega zywotnosci i zasieg.....

 

dobrze wiesz, ze snajperwstow w asg nigdy nie bylo tanie i dobra replika kb.wyb. czy snajperskeigo konczy sie w granicach tych 3k...

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Johny, zwróć uwagę że SWD RS będzie miało około 400efów w stocku, więc tuning mocowy i tak nie ominie. Z drugiej strony WE już pokazało jak umie robić repliki-zespół spustu w M14 sypie się momentalnie, nowy, poprawiony z RAT 200USD (przy cenie nowej repliki na poziomie 350USD). LOL.

Link to post
Share on other sites

Nie bądź ślimak! Liczy się klimat.

 

Karabin wyborowy będzie z tego dobry. Mi nie przeszkadza że większość chińskich aegów będzie miała zasięg porównywalny bądź większy z tym SWD... może mieć nawet lepszą celność.

 

SWD samo w sobie jest pro.

Link to post
Share on other sites

Nie bądź ślimak! Liczy się klimat.

 

Karabin wyborowy będzie z tego dobry. Mi nie przeszkadza że większość chińskich aegów będzie miała zasięg porównywalny bądź większy z tym SWD... może mieć nawet lepszą celność.

 

SWD samo w sobie jest pro.

 

To super z tego snajperka będzie z zasięgiem mniejszym i celnością gorszą od zwykłego aeg .

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie wyjdzie wersja magów na CO2 (wraz ze wzmocnionymi częściami) - to pozostanie to tylko super-klimatyczną repliką do strzelania do puszek...

 

400fps, i 10 kulek w magu skutecznie ją dyskwalifikuje niestety z jakiejkolwiek sensownej zabawy.

 

... a szkoda - bo już planowałem kupno.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...