Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ARIES OUTDOOR


Recommended Posts

Nie będę nasyłał przyjaciół, że niby przypadkiem odkryli...

 

Za zgodą Redakcji WMASG.

 

Pragnę poinformować, że na polskim rynku pojawiła się nowa firma produkująca oporządzenie i wyposażenie wojskowe (w przyszłości również sprzęt survivalowy, turystyczny i EDC).

 

W wątku postaram się udzielić wszelkich odpowiedzi, prezentować nowości i ważne newsy z zakresu działalności firmy.

 

Staram się, by towar był stale dostępny. Zawsze istnieje możliwość doszycia czegoś do zamówienia, jeśli akurat towar jest niedostępny. Na chwilę obecną oferta skromna, lecz będę ją poszerzał zgodnie z Waszymi potrzebami.

Na początek prezentacja kilku produktów.

 

BattleChestrig (BCR) z dodatkami

th_BCR-konfig.jpg

 

MCR czyli MiniChestrig

th_MCR_front.jpg

 

Rękaw na pas, profilowany, z pasem półsztywnym

th_pas_bok.jpg

 

Inne artykuły w sklepie.

 

CUSTOM. Jak najbardziej, w wolnym czasie. Preferuję omówienie projektu z klientam, więc oferta skierowana raczej do ludzi z Górnego Śląska.

 

Adres sklepu

www.ariesoutdoor.sklepna5.pl

Stronka wkrótce.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wypowiem się jako pierwszaczek :) Posiadam MiniChestrig z ładownicami do MP5, dwoma ładownicami pistoletowymi (HiCapa), ładownicą na radio oraz ładownice uniwersalne i torbę zrzutową na pas i jestem bardzo zadowolony. Wszystko wykonane solidnie i w pełni funkcjonalnie. Ładownice do magazynków są ciasne, ale przy tym łatwo je wyciągać i wkładać. Rozwiązanie z klapami otwieranymi od góry jest dla mnie o wiele bardziej funkcjonalne (pomysł wykonawcy z prośbą o akceptację). Worek zrzutowy również spisuje się rewelacyjnie. Ściągacz przy "wlocie" pozwala na idealne dostosowanie otworu do grubości ręki tudzież wiekości maga. Nic nie wylatuje podczas biegania, skakania czy czołgania. Szczegóły swobodnie dogadane z wykonawcą sprawiły, że sprzęt jest naprawdę godny polecenia.

Edited by wojtazkk
Link to post
Share on other sites

No to i ja pochwalę nową firmę. Zamówiłem już 3 projekty zanim Wuki ruszył oficjalnie ze sklepem; mini chestrig na magi kbk AK, pas z szelkami nisko profilowymi i beltkit. Każdy projekt był przedyskutowany i dokładnie omówiony tak by odpowiadał moim wymaganiom. Po czasie wyszło kilka mniejszych błędów konstrukcyjnych, którymi się podzieliłem, co jak widzę w ofercie przełożyło się na lepszą jakość obecnych projektów. Samo szycie bardzo estetyczne i mocarne. Fajowska jest ta lekka cordurka. Rangeer Green jaśniejszy niż ten który kupowałem kiedyś u PSTG. Zdjęcia szpeju które mi uszył ponad pół roku temu AO:

 

https://picasaweb.google.com/117146597917831409517/ARIESOUTDOOR

Link to post
Share on other sites

Miałem zaszczyt testować prototyp mini Chesta na magi do M4, mam go już ponad rok i nie ma ma nim śladów zużycia, materiały bardzo dobrej jakości, tak samo szycie, żadne nitki nie odchodzą. Kieszenie na magazynki dopasowane, magazynki siedzą w nich dobrze, nie ruszają się, a wyjmowanie ich nie sprawia żadnego problemu, nic się nie zahacza, chodzą jak nasmarowane.

 

kilka fotek:

https://picasaweb.google.com/tygryski.asg/Sturmwald200211#5575804844507454642

https://picasaweb.google.com/tygryski.asg/SwiatOKsiezycaIV#5622957631192215650

https://picasaweb.google.com/tygryski.asg/Nysa1111#5589608381753375154

Link to post
Share on other sites

Witam.

W dalszej perspektywie MC jest niewykluczony, na chwilę obecną musielibyśmy zaoferować produkt z taśmami w oliwce, co mija się z celem.

 

OGŁOSZENIE

W trybie ekspresowym firma przenosi się do innego miasta. Spowoduje to wyłączenie możliwości dokonywania zakupów na okres około dwóch tygodni. W nowej lokalizacji ruszamy z kopyta więc spodziewajcie się nowości.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niedługo wracamy po reorganizacji. Firma została przeniesiona do Kędzierzyna-Koźla, woj. opolskie - czyli na stare śmieci. W międzyczasie udało nam się zważyć część naszej oferty.

 

Chestrig BCR około 442 gram

Chestrig MCR około 280 gram

Pas profilowany bez pasa wewnętrznego około 245 gram

Kieszeń 3x4 około 130 gram (potężny zamek #8 waży swoje)

Shingle Blank 43 gramy

Kieszeń pistoletowa 32 gramy

 

I to się nazywa lekko. Gramy=kilogramy=ból :)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem MCR od Ariesa. Póki co to wrażenia ogólne, bo z oczywistych względów nie miałem jak przetestować chesta w terenie.

Szycie porządne, nie ma wystających nitek itp. Na ogromny plus zasługuje waga oporządzenia - z ciekawości sprawdziłem i rzeczywiście waży jedynie 280g.

Ogólnie konstrukcja przemyślana, żadnych zbędnych udziwnień. Więcej skrobnę jak przetestuję je w terenie.

 

A samej firmie mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach - kontakt wzorowy, realizacja zamówienia błyskawiczna - w niedzielę zamówiłem, w poniedziałek poszła kasa i we wtorek już mam paczkę.

 

Mam nadzieję, że firma zacznie wprowadzać nowe produkty, nowe kolory, oczywiście dalej idąc w kierunku zmniejszenia wagi oporządzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

W związku z realizacją zamówienia na wyjazd do ciepłych krajów, przyjmowanie zamówień na custom zostaje wstrzymane do około 10 marca. Towary dostępne w sklepie wysyłam na bieżąco. Oczywiście o projektach rozmawiać możemy.

Równocześnie informuję, że ze wspomnianego zamówienia powinno zostać trochę materiałów, w tym Cordura Coyote Brown 1000D firmy CF WEBER. Oczywiście jakość pierwsza, żadne resztki, odpady czy leżaki magazynowe. Jest to prawdopodobnie ten sam odcień, który widzicie na ostatnich fotkach innej polskiej firmy, dość ciemny. Dodatki i taśmy w kolorze Tan (jaśniejsze) lub oliwkowe/zielone (ładnie się komponuje).

Przepraszam tych, których informowałem, że CB nie będzie, za wprowadzenie w błąd. Wciąż nie przewiduję CB jako stałego koloru, to jednorazowa akcja.

Przypominam, że najnowsze informacje najszybciej lądują na firmowej stronie na Facebook.

 

Przy okazji, poinformuję, że właśnie na Facebook trwa nieustający mały "konkurs". Nagrodą jest darmowa przesyłka bez względu na wartość zamówienia. Trzeba "polubić" stronę ARIES OUTDOOR na Facebook. Szansa wygranej to 2% :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...