Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&P Problem z podawaniem kulek


Recommended Posts

Witam

 

Otóż od jakiegoś czasu mam problem z podawaniem kulek z moich (i nie tylko moich magazynków). Mam 11 mid capów G&P i ze trzy może normalnie podają. Sprawdzałem ostatnio na Pmagach, i midcapach King-armsa. Od razu mówie iż w magach problem nie leży bo po zwolnieniu blokady wszystkie kulki sie wysypują. Co do kulek to w nich raczej też problem nie powinien leżeć bo śmigam na biovalach.

 

Z rzeczyktóre w palanach mam sprawdzić to:

- zatrzask magazynka

- ew komora HU i jej umiejscowienie (komore mam Guardera)

 

W czym jeszcze może leżeć problem ? Bede wdzięczny za pomoc, pozdrawiam Eddie

Link to post
Share on other sites

Czołem!

 

Sprawdź przede wszystkim właśnie zatrzask maga- jeśli magazynki siedzą luźno to i nic dziwnego że źle podają kulki. Ja u siebie w M16G&P wkleiłem w gniazdo magazynka kawał rzepa. Dzięki temu nie muszę się bawić z taśmą klejącą a magazynki siedzą ciasno i podają idealnie.

Sprawdź też inne kulki, najlepiej jakieś dobrze polerowane (Guardery chociażby). Nie miałem do czynienia z biovalami i nie wiem jak tam z ich chropowatością, ale może to jest przyczyną.

Jeśli to nie pomoże, to problemem może być też zbyt długa dysza, ewentualnie tappet plate, który niedostatecznie tę dyszę cofa. W to jednak wątpię, zwłaszcza, że piszesz, że niektóre magazynki podają dobrze.

 

Dobrze by było, gdybyś szerzej opisał problem. Czy replika się dławi, kulki utykają w HU czy po prostu wali puste strzały??

Pozdrawiam

Cykuśny

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

U mnie było identycznie jak u kolegi Cyku, 7 midów G&P i 8 low magpull - żaden nie chciał podawać, pomogło wklejenie rzepa w gniazdo. Drugie rozwiązanie jakie odkryliśmy w serwisie to wywalenie "firmowych" magów i używanie np Boyi i coś jeszcze sprawdzaliśmy - działają bez najmniejszego problemu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...