Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hubertus Pro Voelkl


Recommended Posts

a jak można nosić po kimś mundur;)?

 

Generalnie jest tak, jak napisał przedmówca, ale problem polega na tym, ze buty mogą w ogóle nie dopasować się do stopy, co poskutkuje dość przykrymi konsekwencjami.

Dla mnie kupowanie używanych butów to głupota pierwszej wody.

Link to post
Share on other sites

Co tu dużo mówić (pisac)?

O tych dokładnie butach nic nie wiem. O firmie mogę powiedzieć, że jest to jedna z kilku w Niemczech z większym doświadczeniem w produkcji m.in. butów dla turystów i służb.

 

Völkl

http://voelkl-shoes-and-boots.de/

http://www.voelkl-shoes.com/

 

Ze sprzętu miałem kiedyś coś z narciarskich tematów i pamiętam, ze była to wtedy jedna z najlepszych rzeczy jakich miałem. Czas jednak robi swoje i jakieś prawie 20 lat później trudno powiedzieć czy to ta sama firma i czy akurat ten czy inny produkt mają udany. W Niemczech w jednym sklepie turystycznym buty tej firmy stały obok Maindli jeśli dla kogoś ma to jakieś znaczenie. :)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam niedopatrzenie z mojej strony. Królik ma racje. O tego producenta mi chodziło, a nie o coś w stylu "Panasonixs". :)

 

Kapro tylko widzisz, stąd moja niepewność. Narty to trochę inny sprzęt niż buty, a więc pewnie i inna fabryka. Nie masz pewności czy czasem to nie ten sam podwykonawca struga coś dla Meindla co i dla Voelki itp. i czy buty mają tak samo dobre jak narty.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...