Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nie martwię się o wytrzymałość.


Recommended Posts

Witam,

czas w końcu kupić porządną replikę ASG - budżet to ok. 600 zł, nie więcej, bo dojdą akcesoria. Priorytety to wytrzymałość repliki, abym się nie martwił zbytnio, czy złamie się to, czy jak lekko w coś walnę to pęknie itp. Praktycznie znalazłem grupę ASG i pewnie replika trochę się poturbuje czasem po ziemi, czy otrze o ścianę, dlatego chciałbym celować w repliki full metal, czy coś z metali znajdę lepszego w tej cenie? LINK

Co do wyglądu to najbardziej podoba mi się AK, M4, M416 itp.

Bardziej tak na prawdę wolałbym snajperkę, ale w tej cenie to chyba nie ma co szukać (sprężyna, naciąg jak w L96, czy SW-98).

Edited by oliee0
Link to post
Share on other sites

Witam,

czas w końcu kupić porządną replikę ASG - budżet to ok. 600 zł

 

No to rzeczywiście porządny sprzecior.

 

nie więcej, bo dojdą akcesoria.

 

Racja, ważne, by ją jak choinkę na święta obwiesić...

 

Priorytety to wytrzymałość repliki, abym się nie martwił zbytnio, czy złamie się to, czy jak lekko w coś walnę to pęknie

 

To odpuść repliki ze znalem.

 

czy coś z metali znajdę lepszego w tej cenie? LINK

 

Od tego wszystko będzie lepsze.

 

 

A tak w skrócie - do 600 stów coś z RK full steel.

Link to post
Share on other sites

Mam ak74u Cymy i w porównaniu do do bojca strzelała lepiej nie znowu ze boj pluł na 5m a cyma na 120m ale z cymki strzela mi sie lepiej....ale bojc wyglada o wiele lepiej taka prawda

 

A ja miałem AKS74U od Cymy i od Boyi, miałem AKMS od Cymyi od Boyi, i każdy inny model obu firm. I między osiągi nie było widocznych gołym okiem różnic... Żadnych "lepszych celności" Cymy i tak dalej. Cyma miała jednak więcej FPS i kilka metrów zasięgu więcej, ale tylko dlatego, że siedziała w niej mocniejsza sprężyna.

 

Więc jak dla mnie - jak kogoś podniecaj,a FPSy, to niech kupi Boyi i M120 Guardera. :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...