Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pomijając fakt, że jest to kolimator otwarty, a nie zamknięty ;).

 

Prawdę powiedziawszy jest duża szansa, że zwierciadło kolimatora zostanie stłuczone po trafieniu kulką, gdyż i kulka i zwierciadło są dość twardymi ciałami. Dlatego lepiej uważać.

Link to post
Share on other sites

Mam tego typu koli i masz 2 wyjścia jakiś montaż na optykę (spiłować aby nie zasłaniał a na pozostałą część przykleić szybę z poliwęglanu bądź szklaną (tyle że jest to jednorazowe za każdą stratą musiałbyś wsadzić nową)) lub wersja 2ga (muszę dopiero zrobić jeśli w twoi ta ramka otaczająca zwierciadło jest trochę grubsza to możesz wyciąć z jakiegoś kawałka poliwęglanu (z okularów bhp czy sti powinny się nadać, może szkła typu dummy z okularów też) kształt zwierciadła i przykleić na tą ramkę)

 

Stosuj interpunkcję, ułatwia to czytanie. /LgN

Link to post
Share on other sites

Dobra wytłumaczę wolniej i dokładniej... 2ga opcja należy wziąć poliwęglan ale prosty nie zakrzywiony (bhp, kwadratowe sti czy szkła dummy lenses z okularów), następnie wyciąć osłonkę na kształt zwierciadła (ale tak o 2/3 mm większą) i przykleić do ramki którą jest obudowane zwierciadło. Teraz zrozumiano?

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Dobrym sposobem jest, tak jak już inni pisali postawić przed nią szybkę z czegoś twardego, jedyne co może przeszkadzać to refleksy, które mogą się pojawiać.

Ja od zawsze mam opcję pierwszą: przez zwierciadłem, na oddzielnym RISowym montażu muszki AUGa, 1cm przed pewnie takim samym kolimatorem, szybkę wyciętą z plastykowego opakowania po ferrero roche. Co kilka strzelanek do wymiany, i lekko zmniejsza przezierność, w końcu to dodatkowa warstwa materiału. Ale używam tego bez problemów, bardzo rzadkie refleksy, jeżeli już są w tym typie koli (w porównaniu do eotechów), to raczej na samym zwierciadle, a nie na osłonce. Ponieważ jest to konstrukcja "wolnostojąca", do pewnego stopnia lekko elastycznie zamocowana, szybka może się trochę odginać, dzięki czemu cześć energii uderzenia jest pochłaniana lub kulka jest odchylana w innym kierunku

Edited by relevant
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...