Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc Prawna z grupą


Recommended Posts

Witam. Jako, że jestem nowy mam parę pytań. Założyłem wraz ze znajomymi grupę desantowo-szturmową ASG. Korzystamy ze sprzętu i terenu jak i dobrych fachowych rad pewnego zapalonego miłośnika tego sportu. Chciałbym sporządzić umowę, zgodną z prawem, w której będą zamieszczone wszelkie warunki użytkowania z danego terenu i świadczeń. Chciałbym także spisać deklarację dla członków lub stworzyć stowarzyszenie (zbiórka kasy na opłatę pola i sprzętu, obowiązkowe spotkania - treningi, wspólne wyjazdy integracyjno - rozrywkowe itp.). I to się zaczynają ogromne schody dla mej osoby. Nie wiem czego się złapać aby takie stowarzyszenie prawnie zalegalizować i pobierać składki bez obaw oskarżeń o wyłudzenie pieniędzy. W późniejszym czasie chciałbym starać się także o dofinansowanie na sprzęt dla członków od Burmistrza. Proszę o pomoc.

 

 

 

 

P.S. Jeżeli zły dział forum proszę o przeniesienie.

Link to post
Share on other sites

Może znajdź u siebie stowarzyszenie które już organizuje młodzież. Później można składać projekty do różnych instytucji o dofinansowanie. Możliwości są na prawdę duże, tylko trzeba umieć "sprzedać" swój pomysł. Założenie stowarzyszenia oznacza dużo pracy, czasu i papierkowej roboty (np. trzeba je zarejestrować w sądzie), ale oczywiście nie chcę Cię zniechęcać! Poszukaj różnych możliwości i wybierz najlepsze. Ja się przekonałem, że na prawdę można uzyskać takie wsparcie. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...