Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 Blow Back [ARES]


Recommended Posts

Może zacznę od całego setupu:

 

Wersja "C"

 

-dysza G36 SHS

-głowica cylindra alu SHS

-cylinder typ 2 (jakiś stock z CA)

-prowadnica łożyskowana ARES wycentrowana śrubą z podkładką

-gumka zielona G&G

-spring M110 JBU

-blow-back wyłączony

-reszta stock

 

Po tuningu miałem straszne skoki fps- u Ciebie to wygląda stabilnie;).Było to mega dziwne ,bo na zespole cylindra super-strzykawka, Uznałem ,że musi być coś z osiowością komora/GB.Popatrzyłem i uznałem ,że ten dzyndzel w gnieździe maga , który ma chyba prowadzić dyszę do komory troszkę podnosi dyszę.Spiłowałem go całkowicie i skoki ustały:).

 

Następnie stwierdziłem inny problem - wzrost fps wraz z opróżnianiem maga typu mid/low.Wyjąłem dzyndzel z komory (taki na sprężynce), który chyba ma za zadanie ustawiać w dobrej pozycji kulkę dla dyszy.No i fpsy były na tym niższym poziomie (jak na pełnym magu).Przy zamontowanym dzyndzlu różnica między pełnym , a prawie pustym magiem 15 fps :o. Zamontowałem dzyndzel ,usztywniłem go trochę- pozostawiając mu wystarczająco luzu ,żeby nie przestawiał dyszy kiedy szła do przodu,a nie chował się "do końca",kiedy dysza była cofnięta (napchałem tam trochę zapałek i zakleiłem izolką).

 

Efekt końcowy 408 fps baaardzo stabilne , max skoki 1 fps góra/dół , a potrafi wogóle nie skoczyć przez kilka strzałów.Według mnie to rewelacyjny wynik jak na tak krótka lufę .Wszystko mierzone na chrono Radecka :icon_smile:

Edited by Garnek
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaka jest jakosc lunety do g36 ARESA? Da sie z tego normalnie strzelac? Nie chodzi mi o snajpienie, tylko o efekt podobny do magnifiera 3 razy w polaczeniu z kolimatorem. Jakie tam jest realne powiekszenie? 3 razy czy mniejsze?

Jakiej jakosci jest kolimator, czy realnie da sie go wyregulowac pod tor lotu kulek?

Ogolnie warto kupic ten zestaw zamiast szyny ris? Zakupic che dla klimatycznego wygladu przy MG36, a nie chce eotecha.

Link to post
Share on other sites

Luneta jest mała (małe pole widzenia i ciemna), ale działa i da się ustawić po wycięciu gumy z przodu (wyciągasz ją normalnie do przodu, profilujesz i już masz zwiększony zakres). Kolimator firmowy jest słaby, nie da się go ustawić w ogóle w pionie, tylko poziom (celujesz mocno pod cel). Kropki czasem nie widać, jak jest jasno na dworze.

 

Ogólnie te przyrządy celownicze to takie zabawki niestety.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Witam,

 

Kupiłem używke aresa ar-006, poprzedni właściciel mówił, że replika leżała, mało użytkowana, przesmarowana, dołożony mosfet. Podłączyłem lipo 11,1 by sprawdzić działanie i oprócz strzałów jak po sznurku poczułem swąd przypalonego plastiku, swąd spalonych kabli. Rozmontowałem replike, wyjąłem gb luty zerwały się po dotknięciu.

Pytanie: przepalone kable to normalne przy użyciu lipo 11.1?

Pytanie nr 2. Nie chce rozkręcać bez potrzeby ale czy możliwe, ze taki objaw to wada silnika?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Sprawa dość nietypowa.

Skończyła mi się część naciagająca dzwignie przeładowania.w skrócie noe działa blow back. Nr katalogowy części to f16.

 

Pisałem do wszystkich Polskich sklepów oraz cześci zagranicznych. Najbliższy taki element znajduje sie w sklepie begadi.com. Mało tego chcieli mi go dać w gratisie, ale pod warunkiem, że kupie od nich szkielet GB cnc do Aresa. Wiec odpuscilem. Jedyny Sklep ojczysty, który chciał pomóc to Capri. Niestety oni chcieli tą cześć zregenerować (nie mam pojęcia jak). A ja jej już nie mam. Na temat naszego oficjalnego dystrybutora nie ppdejmuje w ogole dyskusji. Oficjalne zródło producenta aresairsoft.com pdsyła do dystrybutora.

 

Do sedna. Kto kolwiek widział, kto

kolwiek wie, zna kogoś kto ma na zbyciu część z uszkodzonej repliki lub zna miejsce, w którym można ja ów dostać. Pomocy!

 

 

Edit: Literówki.

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Ares przemówił. Po nagabywaniach, meczeniu, płaczu. Mają część F16.

Ale cena? WOW.

 

18 USD za część co byłoby nawet dla mnie akceptowalne. Natomiast co mnie odrzuciło to koszt przesyłki 49 USD.

 

Podsumowując kupa kasy za kawałek "gwnolitu", prawie połowa nowej repliki.

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Odsyłam na aresairsof.com oraz specshop.pl. Trzeba napisac do nich meila, tam wszystko ci wyjaśnia.

 

Kilka postów wyżej jest moj, o tym że Ares sie odezwał do mnie itp. Przeczytaj, zobacz date, bedziesz wiedział na ile to info jest aktuakne.

 

Pozdrawiam.

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

https://www.begadi.com/catalogsearch/result/?q=Idz

 

Narazie niedostępne, ale napisz zapytanie... Mają regularne dostawy nietuzinkowych klamotów do giet.

 

 

Jest także na evike.com...

Hkparts.net (:) o ile cię cena nie przestraszy)

I wiele innych, najszybciej znajdziesz wpisując w google "IDZ stock g36".

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Aaa ;) chodziło mi o bc. Mam w domu giete Boyi, ma identyczny gb. Wiec szukaj tez u Boyi, ja mogę dopiero w pon Ci pomóc. Zdjąć wymiary dokładnie bd ciężko, bo tam nie wiele prostych linii jest, same łuki.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

Edited by szymo86
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...