Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ICS to chyba repliki do których mało co pasuje od innych producentów. Ja ponawiam moje wcześniejsze pytanie, bo nie uzyskałem odpowiedzi. Czy do EHO1AR warto wsadzić inny cylinder? Jak wiadomo w replikach od EA siedzą cylindry typu 0, a z tego co pamiętam to odp. one lufom bodaj od 400mm wzwyż. Czy wymiana cylindra na taki odpowiadający danej długości lufy coś zmieni, czy replika zacznie generować większą moc czy też szkoda zachodu?

Link to post
Share on other sites

Wszystkie lufy aftermarketowe podejdą oprócz tych ICS,a. Jedynie może być potrzebna mała przeróbka czyli szlifowanie papierem części montażowej lufy zewnętrznej żeby weszła w korpus. Gwint na korpusie komory zamkowej powinien być "normalny" nie jak ma to miejsce w G&P.

Link to post
Share on other sites

Po burzy mózgów wraz z kolegą, uznaliśmy, że niski zasięg w mojej replice nie jest przyczyną złego spasowania zespołu cylindra, ponieważ replika ma 396-399fps, czyli tak jak powinno, lecz być może komora HU jest tak mocno skręcona, że kulki wręcz hamują w niej ? No, ale teoria teorią, ale trzeba przejść do praktyki. i tu zaczynają się schody. Nie mogę wyjąć tylnego pina. Gdy wyciągam przedni, upper receiver przesuwa się o 2-3mm, i dalej nie idzie. A przedni pin siedzi jak skała, ani drgnie. Więc mam pytanie - co robić ?

Link to post
Share on other sites

Pociągnij za rączkę przeładowania i to ciągnąc to popuszczając uda się rozdzielić komorę zamkową i spustową. Analogicznie przy składaniu-połówki korpusu "zejdą się" do pewnego momentu, potem będzie trzeba pociągnąć za rączkę przeładowania.

Link to post
Share on other sites

Ech panie, przeca to prawie jak w palnym.

-Zdejmujesz tłumik płomienia (jest dodatkowo przymocowany imbusem, polecam go wykręcić zanim zaczniesz się siłować z nim),

-wybijasz dwa trzpienie z podstawy muszki i zdejmujesz podstawę muszki razem z atrapą rury gazowej, wyjmujesz ustalacz okładzin przednich,

-odkręcasz pierścień delta odpowiednim kluczem (armorers wrench).

Viola, lufa wychodz.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Rozumiem, że te pmagi od Beta Project podają kulki bez problemu?

 

Z innej beczki - miał ktoś może taką przypadłość, że hop-up nie trzymał ustawienia? Mam wrażenie, że po ustawieniu go w takiej pozycji jakiej bym chciał, po oddaniu x strzałów sam obniża mi tor kulki. Nie wiem, czy jest to kwestia tego, że mechanizm musi się dotrzeć (replika ani razu jeszcze nie używana w boju), czy coś jest źle zmontowane?

Edited by Sokoov
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...