Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

Ułamał mi się ten plastikowy element rączki przeładowania, który otwiera klapkę do regulacji hop UP... Kupiłem rączkę specny arms i niestety nie otwiera ona klapki - ten element plastikowy odciąga blaszkę maskującą, ale już klapki nie otworzy. Ktoś to przerabiał? Co trzeba kupić żeby otwierało blaszkę i klapkę przy hop up? 

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Nie wiem, czy rozwiązałeś już swój problem, ale miałem podobno i ostatnio u znajomego wydrukowałem sobie taki element:
https://www.thingiverse.com/thing:2775198

I działa, otwiera klapkę bez problemu. Jedyny minus jest taki, że nie ma tej wypustki, żeby nie uciekała na boki, ale lekkie podklejenie czy owinięcie izolką rozwiązuje problem i moja replika po dobrych dwóch latach odzyskała klapkę, która była ściągnięta, bo nie dało się jej otworzyć. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć! Mam kilka pytań odnośnie modelu Lone Star Border Patrol - tej długiej wersji z teleskopową kolbą i chwytem przednim z tworzywa.

Czy te emki mają może system szybkiej wymiany sprężyny poprzez odkręcenie prowadnicy kolby i wyjęcie sprężyny? Coś mi się obiło o uszy, że któreś modele Evolution Airsoft tak mają.

Czy w 2021 roku warto jeszcze brać te emkę pod uwagę? Przyznam, że posiadam obecnie emkę G&G GC16 Wildhog 12' i możliwość jej sprzedaży i jestem ciekaw, czy opłaca się wymieniać na Lone Stara. Jeśli ma ten system szybkiej wymiany sprężyny, to byłoby to dla mnie bardzo pomocne.

Czy te emki mają baterię w kolbie czy w chwycie przednim?

Pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że to będzie to samo co wersja swat SBR, którą posiadam i tak:
1. Nie ma szybkiej wymiany
2. Batkę miałem w kolbie - chyba, że jednak jest różnica między tymi wersjami
3. Na dzień dzisiejszy raczej poszedłbym w coś innego - chociażby EA we współpracy z dytac

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...