Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Ma ktoś może LR300 z Evolutiona? Tak w ogóle, może mi ktoś powiedzieć jakie sklepy sprzedają repliki z tej firmy oprócz Gunfire? Zakupić LR300 chcę za miesiąc, a zostały tylko cztery na stanie w Gunfire, więc troszeczkę mnie to martwi.

Link to post
Share on other sites

@Nath

Cena tej emki, to cena sklepowa. ;)

 

W takim razie może mi ktoś potwierdzić, że prowadnica jest plastikowa? Na Blackswordzie piszą, że jest metalowa, zaś AnouaaR na swoim blogu pisał, że jest plastikowa. Może jest jakaś nowa seria z metalowymi?

Link to post
Share on other sites

Niby tak ale tam w opisach broni w tym temacie przewinęły się wersje combat i harcore i zastanawiam się czy możne o to chodzi.

 

Serie combat i hardcore to dwie różne linie produktów ES - jeśli chodzi o lone star'a to występuje tylko w wersji hardcore i tylko bez blowback'a, blowback to domena modeli LR-300 (też z Hardcore Series).

 

Do combat series należą zupełnie inne repki M4A3 czy kałachów...zresztą żeby wszystko sobie przybliżyć polecam stronę producenta - http://www.evolution-airsoft.com

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wszyscy mają swoje przyciski bolt catch na miejscu?

Mi niespodziewanie zniknął po 3-4 miesiącach zabawy, wraz z metalową poprzeczną częścią łączącą go z osłoną cylindra (?), a sama osłona zostaje w tylnej pozycji po naciągnięciu, trzeba grzebać patykiem, żeby wróciła.

 

Czy ktoś może mi powiedzieć czy taki przycisk będzie pasował? Już nie potrzebuję tej drugiej części, spróbuję podziałać sam, chodzi mi tylko o to, żeby dziura po przycisku zwalniacza zamka tak nie szpeciła repliki.

 

edit. A może ma ktoś na sprzedaż te części? :icon_smile:

Edited by RedViper
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siemanko.

 

Zastanawiam się nad kupnem następującej repliki:

http://gunfire.pl/pr...der-Patrol.html

 

I tutaj moje pytanie. Czy dość duża różnica cen sklepów GF i BlackSword to przypadek, czy ludzie z BS wkładają do tych replik coś od siebie? Drugie pytanie: Czy te "gładkie" okładziny będę mógł zastąpić ogólnie dostępnymi RIS? Pytam w kontekście pierścienia, bo słyszałem, że te Evolution Airsoft jest większy.

Edited by Ambactus Caelestis
Link to post
Share on other sites

Ta jest, będziesz mógł zastąpić ogólnie dostępnymi risami. Być może z niewielkimi kłopotami, bo zauważyłem że delta ring od EA jest troszkę inny od innych, konkretnie nakręca się bliżej korpusu, a przez to jest więcej miejsca na szyny. A jak jest za dużo, to szyny staja się za krótkie i nie siedzą tak jak powinny. Bo nie dotykają okucia z przodu, tej blaszki okrąglastej. Ale wymiana deltaringu na jakiegoś chińczyka za 20 zł, albo dodanie podkładek rozwiązuje kłopot i wszystko ok.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za treściową i szybką odpowiedź.

 

Czy używanie baterii LiPo 11.1V w tej replice przy zmienionej sprężynie (M120) oraz prowadnicy to dobry pomysł? Nie zamierzam strzelać jak ze świni tylko, krótkimi seriami. Czy pozostałe stockowe części wewnętrzne wytrzymają takie napięcie.

 

Ktoś wcześniej już tutaj pisał o używaniu baterii, ale nie powiedział jak to wyszło na dłuższą metę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...