Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 3 months later...

Ułamał mi się ten plastikowy element rączki przeładowania, który otwiera klapkę do regulacji hop UP... Kupiłem rączkę specny arms i niestety nie otwiera ona klapki - ten element plastikowy odciąga blaszkę maskującą, ale już klapki nie otworzy. Ktoś to przerabiał? Co trzeba kupić żeby otwierało blaszkę i klapkę przy hop up? 

• 11 months later...

Nie wiem, czy rozwiązałeś już swój problem, ale miałem podobno i ostatnio u znajomego wydrukowałem sobie taki element:
https://www.thingiverse.com/thing:2775198

I działa, otwiera klapkę bez problemu. Jedyny minus jest taki, że nie ma tej wypustki, żeby nie uciekała na boki, ale lekkie podklejenie czy owinięcie izolką rozwiązuje problem i moja replika po dobrych dwóch latach odzyskała klapkę, która była ściągnięta, bo nie dało się jej otworzyć. ;)

• 1 month later...

Cześć! Mam kilka pytań odnośnie modelu Lone Star Border Patrol - tej długiej wersji z teleskopową kolbą i chwytem przednim z tworzywa.

Czy te emki mają może system szybkiej wymiany sprężyny poprzez odkręcenie prowadnicy kolby i wyjęcie sprężyny? Coś mi się obiło o uszy, że któreś modele Evolution Airsoft tak mają.

Czy w 2021 roku warto jeszcze brać te emkę pod uwagę? Przyznam, że posiadam obecnie emkę G&G GC16 Wildhog 12' i możliwość jej sprzedaży i jestem ciekaw, czy opłaca się wymieniać na Lone Stara. Jeśli ma ten system szybkiej wymiany sprężyny, to byłoby to dla mnie bardzo pomocne.

Czy te emki mają baterię w kolbie czy w chwycie przednim?

Pozdrawiam serdecznie!

Wydaje mi się, że to będzie to samo co wersja swat SBR, którą posiadam i tak:
1. Nie ma szybkiej wymiany
2. Batkę miałem w kolbie - chyba, że jednak jest różnica między tymi wersjami
3. Na dzień dzisiejszy raczej poszedłbym w coś innego - chociażby EA we współpracy z dytac

• 2 years later...

Miał ktoś problem w border patrol swat sbr i pewnie bliźniaczych modelach, że przestał mu działać bolt catch? Wydaje mi się, że to kwestia ząbka o który się łapie blaszka - ktoś to gdzieś widział do kupienia?