Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

S.T.A.L.K.E.R


Recommended Posts

Wszystkie trzy części posiadam i nadal w nie gram. CzoRtt masz rację.Ja też za każdym razem coś nowego odkryję.Uwielbiam klimat tej serii gier i w ogóle post apokaliptycznych tytułów jak jeszcze cała seria fallout .Teraz zacznę w metro 2033 grać ciekawe jak z tą grą :)

Link to post
Share on other sites

Metro 2033 też fajowa gra przeszedłem już ją sporo razy i nadal mi się nie znudziła.Ale i tak jestem zakochany w serii Stalkera i Call of Duty , Stalkera kocham za post apokaliptyczną fabułę i za klimat którego niema nigdzie indzie a serię Call of Duty za filmową i wybuchową fabułę no i oczywiście za multiplayer.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest extremateria

S.T.A.L.K.E.R. posiadam czesc 1 (podstawka), oraz 2 (Clear Sky). Nie mam Call of Pripyat. Kazda gra z tej serii jest zabugowana, nawet patch'e nie poprawiaja sytuacji. Mam nadzieje, ze S.T.A.L.K.E.R. 2 bedzie dopracowany w momencie wyjscia na rynek.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites

Ja miałem Czyste Niebo i wszystko byłoby spoko, gdyby nie niezoptymalizowany silnik gry - wszystko chodziło mi cholernie wolno, gra długo się wczytywała i nawet nowsze gry chodziły o wiele lepiej niż Stalker właśnie. A szkoda, bo klimat był niesamowity. Mam nadzieję, że druga część będzie lepsza pod tym względem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Musley, spróbuj odpalić ze wszystkim na maxa. Paradoksalnie gra mi cięła jak szalona na dość monstrulanym komputerze a po ustawieniu na maksimum wszystkiego co się dało zrobiło się gładko i cudnie.

 

Ktoś o Metro 2033 wspomniał. Polecam odkryć drugie zakończenie ;-) .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Grałem we wszystkie części.Przeszedłem je milion razy.Zona nie ma dla mnie tajemnic.Mam móstwo godzin przegranych w stalkerze.Przechodziłem grę na każdym poziomie.Znajdowałem tajemne rzeczy(Czyste niebo).Gra jest super,ale mogli by zrobić w końcu jedną porządną część z wszystkimi lokacjami z każdej części.Na nowym silniku z dobrą grafą i bez błędów.

Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

Szybkie pytanko - grę zaczynać od Czystego Nieba, czy Cienia Czarnobyla?

 

Po kolei leć z grami. Cień Czarnobyla, potem Czyste Niebo. Są różnice w interfejse, w grafice, nawiązania do historii z części poprzedniej. Uważam, że lepiej zrobić krok w przód i zobaczyć zmiany, niż krok w tył i być być rozczarowanym tym, jak gra wyglądała wcześniej.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites

Uwielbiam stalkera, jakoś nigdy nie lubiłem "tych klimatów" itd, a jak zagrałem w Cień Czarnobyla, to się zakochałem i kupiłem wszystkie części.

Podobne jest Metro2033, też czuć tam klimat, ale jakoś wole stalkera.

W CD-ACTION przeczytałem zapowiedź Nuclear Union, ciekawe, co z tego wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Muszę tutaj jeszcze dodać, że jest znakomity mod (niektórzy twierdzą że nawet lepszy od "podstawki") do Cienia Czarnobyla - Priboy story. Nowa fabuła, nowe przedmioty, dodane lokacje, które nie weszły do Cienia Czarnobyla, dodane pojazdy, 99% questów to są nowe (tylko 1% questów pozostał z podstawki), możliwość freeplaya (czyli zwykłego radosnego hasania po Zonie), nowe tekstury, dźwięki, praktycznie wszystko co się dało zostało zmodyfikowane.

 

Więcej do poczytania, oraz linki do ściągnięcia Priboy Story: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=49&t=1874&sid=0b2a0fd9a7d04e90fba51dbd5a40261c

Link to post
Share on other sites
gra z tej serii jest zabugowana,

 

Kolego to nie bugi, to ZONA! :icon_biggrin:

 

jest znakomity mod

 

Racja jednak dobrych (udanych) modów jest naprawdę wiele i to do każdej z częsci. Osobiscie mam przegrane 2183 godziny w cała serie ( wedle obliczeń XFire)

 

Gra mojego życia mogę powiedzieć.

 

Pozdrawiam

Edited by Magnus14
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...