Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja swoje MP 40 AGM dwa lata temu sklepałem młotkiem i wywiozłem na złom, ponieważ nie chciałem tego ustrojstwa naprawiać po raz kolejny i sprzedawać tylko po to, żeby później ktoś na mnie narzekał, że mu nie bangla.

 

Na sprzedaż trzewiki Sturm`a w rozmiarze 45; kilka razy zakładane, zaimpregnowane - 200 pln

 

A niech cię Sepp- było dać znać, chętnie bym odkupił po lepszej cenie niż złom :)

 

cierpliwości trza do chińskich dzieł! :) :)

Link to post
Share on other sites

A niech cię Sepp- było dać znać, chętnie bym odkupił po lepszej cenie niż złom :icon_smile:

 

cierpliwości trza do chińskich dzieł! :icon_smile: :icon_smile:

 

Może i racja, ale po trzech latach(kupiłem na początku 2007 za 850pln), a użytkowania, nie nadawało się to coś już do niczego, nawet na ścianę. Debiucik MP`isz miał 3 maja 2007r. na II edycji "Zdobycie Berlina" w Modlinie, ale już w sierpniu trafiłem na MP 40 Marushin`a, więc chinol został zdegradowany only do ASG :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Może ktoś będzie zainteresowany. Do sprzedania mam samoróbkę MG42 cała wykonana ze stali. . W środku siedzi gm v3 z Cymy z mosfetem, plus czerwony silnik elementa. W zestawie jest elektryczny magazynek trommel oraz drewniane okładziny chwytu pistoletowego. Giwera jest do dokończenia, tj trzeba chwyt pistoletowy zrobić i ociupinkę spawarką się pobawić żeby jedno za głębokie nacięcie szlifierki wyrównać, dla bardziej dociekliwych można też pewnie inne elementy poprawić. Cena do dogadania. Fotki sprzętu i pełny opis na PW lub maila tomasz.wolniakowski1@o2.pl

 

EDIT: mogę wymienić na coś współczesnego.

Edited by Tomaszek123
Link to post
Share on other sites

- Berghosen M37 z Lostbattalions(zakładane kilka razy, nigdy nie użyte w terenie, regulacja w pasie 90-106cm) - 400pln;

- Anorak Ś.P. Keith`a(biała strona lekko przybrudzona, naderwany pasek do ściągania na jednym rękawie) - 550pln;

- Bergmütze od GD43(chyba tylko Schuster robi lepsze) - 130pln;

- dwie szarotki na czapkę po 55pln;

- Lange Seiten Montage - do lunety montaż boczny długi z szyną - 1700 pln(za 400pln dorzucę Mausa diboja w drewnianej kolbie, do którego jest zamocowana szyna);

- PPSz`a Ares`a(kilka razy użyta na szczylankach[wolę biegać z Veteran`em :icon_biggrin: ] + 2 magi łukowe) 1400pln;

- pancerniacka bluza dla SS(prosta klapa i mniejszy kołnierz, obszycia Rottenführer`a) - 400pln.

- Skórofilce 43-44(powojenne, zdarte trochę na czubach) - 120pln.

 

Kontakt: tel. 507 202 386(nie odpisuję na SMS`y, privy - powodem jest wystawienie w/w maneli w sklepie myśliwskim w mojej mieścinie).

Link to post
Share on other sites

Kupię dla kolegi bluzę w którymś z kamuflaży SS, najchętniej dot44, najlepiej gdyby to była parka z kapturem, ale może być także kangurka lub zwykła bluza mundurowa. Do tego coś na głowę (najlepiej feldmutze w grochu) i spodnie w takim samym kamuflażu lub też sukienne, może być jakiś fajny zamiennik.

Edited by Dziećka
Link to post
Share on other sites

Na prośbę kolegi sprzedaję rzeczy, które zostały zakupione w 2008r. Wszystkie rzeczy są NOWE produkcji Sturma. Jakościowo sporo lepsze niż te które można kupić obecnie.

 

-Musette Bag 80zł

-Tanker Jacket roz.48 280zł

-Pasek do spodni 32zł

-Mapnik 100zł

-Wkład do mapnika 35zł

-Czapka HBT roz.M (57-8cm obwodu max) 32zł

-Potnik do linera 20zł

Edited by Aliant
Link to post
Share on other sites

Porządkuje troche szafę, pierwszy rzut przedmiotów. Wszystkie sprzęty są kompletne i nie wybrakowane, chyba że w opisie jest inaczej:

 

Mapnik z wkładem Sturma: 40zł

Zdjęcie 1

 

Haversack M1928 Sturma: 40zł

Zdjęcie

 

Czarna torba na Gas Maskę: 110zł

Zdjęcie

 

Podwójna ładownica na granaty: 40zł

Zdjęcie 1, Zdjęcie 2

 

Spodnie HBT, rozmiar L. W lewej kieszeni brakuje guzika. Na tyłku zaszyta dziura: 40zł

Zdjęcie 1, zdjęcie 2

 

Wysyłka 12zł

 

 

Chętnie wymienię sie na Musett baga

Link to post
Share on other sites

Szanowni Panowie

 

Na zbycie idzie:

 

-Thompson A1 AGM 2 razy użyty, zestaw papierców i karton, 2 baterie (450pln)

- STG 44 lekko podrasowany, full sprawny, pin w kolbie zmodyfikowany na wkręt, 3 hicapy (800pln)

-Francuski hełm Adrian z kompletnym fasunkiem i przylutowanym symbolem grenadierów (150pln)

- gabardynowa czapka oficerska WH (przeróbka DDR) nieużywana (90pln) obwód 58cm

- feldmycka oficerska feldgrau piechoty Hero nówka sztuka (95pln) obwód 57-58

- stalowy hełm M36 niemiecki z kompletnym fasunkiem, kolor czarny i siatka maskująca- nieużywany, replika (190pln)

- kurtka m36 feldgrau z obszyciami wojsk pancernych pzaufklarung, przeróbka szwajcara (guziki oryginalne) (160pln) rozmiar duży!

- jw jedynie kołnierz przygotowany pod modyfikację na wyjściowy, guzików brak, bez obszyć, rozmiar podobny (130pln)

- bryczesy DDR rozmiar L 98 w pasie (50pln) i XXL 112cm w pasie (80pln)

- 2 zestawy munduru garnizonowego GB w rozmiarze XL nadające się na przeróbkę pod tanią stylizację Battledressu (50pln sztuka)

- zestaw munduru galowego GB z obszyciami 1DPanc (150pln)

- kurtka Battledressu w rozmiarze M, oryginał (250pln- dla porównania replika 480pln)

 

Jeśli macie co ciekawego na podmiankę- chętnie oblukam również- zawsze chętny do barteru :icon_wink:

Edited by Gor
Link to post
Share on other sites

do powyższego jeszcze:

 

-trzewiki duńskie z brązowej skóry juchtowej, dobra podstawa na przeróbkę WH/SS rozmiar 44 (90pln)

- skórofilce DDR, produkcja z końca lat 40, rozmiar 43, wyśmienite nawet do reko (110pln)

Link to post
Share on other sites

Kupię bluzę SS M42 lub M43 sukno (ewentualnie bluza w kamuflażu ale nie Sturm) roz.54-56, także stosowne nakrycie głowy roz. 58-59 Propozycje na PW.

 

Sprzedam spodnie M43 Sturm rozmiar nie jestem pewny 50- 52. Cena. 180 zł (wliczona przesyłka) możliwa negocjacja.

Edited by Punk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...