Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

Na sprzedaż wystawiam dwa niemieckie pasy, reprodukcja na potrzeby rekonstrukcji sylwetek z II WŚ.

Pas główny - 120 cm, bez klamry

Pas oficerski - 100 cm.

Obydwa pasy mają kolor czarny.

Obydwa w stanie bardzo dobrym. Oficerski nieużywany - nówka.

Cena- 50 złotych za sztukę.

Odbiór na terenie Trójmiasta lub wysyłka pocztą/kurierem.

Edited by Teo
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

-Czapka nienoszona m43 produkcji GD43 z guzikami do zelty 130 PLN.

-Zestaw US: Szelki M36(org. British made), Musette Bag(org. szelki mocno sfatygowane), kabura do pistoletu Colt 1911(kopia postarzana nienoszona), ładownica do M1 Carbine ; 300 PLN plus gratis cheum(jakiś powojenny chyba na amerykańską modłę)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

[KUPIĘ][sPRZEDAM] Sprzęt US Army 101 DPD 82 DPD Airborne WWII II Wojna Światowa D-Day Normandia

 

SPRZEDAM:

- kurtka/bluza/mundur M42, na 183cm około, ~107 w klacie, nowa - 199 zł.

- ładownica potrójna Thompson, nowa - 59 zł.

- ładownica riggerska/rigger, nowa - 39 zł.

- ładownica M1, nowa - 39 zł.

- bandolier M1, nowy - 49 zł.

- granat MK2 ananas, żadne drewniane gunwo, nowy repro - 89 zł.

WSZYSTKIE posiadają niezbędne bicia/oznaczenia. Są to reprodukcje.

- okładziny/grip do Colt 1911A1/Colt MEU, nowe, różne rodzaje, oryginały - 89 zł/para.

 

KUPIĘ:

- Thompsona ASG.

- opatrunek spadochroniarski.

- jakieś ciekawe duperele US.

stan - dowolny, byle z adekwatną ceną.

 

plus mogę się wymienić za jakieś militaria, dodatki do broni palnej czy asgejowy sprzęt.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy na forum są osoby zainteresowane odkupem w 35-40% ukończonego projektu gazowego G43?

 

W skład zestawu wchodzi:

Sklejkowa nakładka klolby

Okucia ( obsada nakładki, stopka kolby od G&G Kar98, i jeśli dobrze pamiętam podstawa muszki=

Replika gazowa KC.02 jako baza ( karabin samopowtarzalny :) ) + 4 magazynki krótkie

Frezowane bloki przygotowawcze pod podstawę szczerbiny i suwadło ( stalowe)

Link to post
Share on other sites

stalowy hełm 'M1' WWII 2WŚ Airborne

 

hełm ze skorupą stalową, pokorkowany, o chropowatej fakturze.

Z kalkomanią 501 PIR klondike.

Siatka podobno koszer,

w stanie idealnym.

 

bardzo dobry do stylizacji na spadaka.

 

cena - 149 zł.

 

link do zdjęć:

https://picasaweb.google.com/107420014643309626944/AIRSOFTMILITARIA?noredirect=1#

 

20151206_170930_resized.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Znienawidzony (przez ludzi, którzy nie odróżniają stylizacji od rekonstrukcji) hełm poleciał na allegro:

http://allegro.pl/helm-m1-wwii-2ws-airborne-kompania-braci-us-army-i5900825225.html

 

reszta aktualna:

 

SPRZEDAM:

- hełm 'M1', pokorkowany, z kalkomanią i siatką podobno koszer - 149 zł.

- mundur M42 (kurtka, bluza i naszywka 101), na 175-183cm około, ~100-108 w klacie, 82kg, nowy - 419 zł.

- ładownica potrójna Thompson, nowa - 59 zł.

- ładownica riggerska/rigger, nowa - 39 zł.

- ładownica M1, nowa - 39 zł.

- bandolier M1, nowy - 49 zł.

- granat MK2 ananas, żadne drewniane gunwo, nowy repro, 3 sztuki - 89 zł/sztuka.

WSZYSTKIE posiadają niezbędne bicia/oznaczenia. Są to reprodukcje.

- okładziny/grip do Colt 1911A1/Colt MEU, nowe, różne rodzaje, oryginały - 89 zł/para.

 

KUPIĘ:

- Thompsona ASG.

- jakieś ciekawe duperele US.

stan - dowolny, byle z adekwatną ceną.

 

plus mogę się wymienić za jakieś militaria, dodatki do broni palnej czy asgejowy sprzęt.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przeglądając dziś komis :

 

Thompson M1A1 - 650zł

Thompson cyma z drewnami king arms + 7magazynków(2hi-cap, 3 low-cap 2mid-cap) + drugi pełny gearbox – Replika w pełni sprawna, moc ok. 400fps. Na drewnie wytarła się bejca w kilku miejscach. W zestawie zawieszenie.

http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/687580

 

Mundur M42 - 190zł

Mundur M42 na osobę 180cm wzrostu, wyprute paski na udach (są w zestawie) stan bardzo dobry.

sprzedaje Śmiechu

Edited by Ahmed
Link to post
Share on other sites

Panowie (i ewentualne Panie).

 

Mam małą propozycję. Wybieram się w ten piątek lub następny czwartek do Łodzi, w to miejsce: http://antykwariat.lcf.pl/pl/p/Spodnie-wojskowe/2080. Sporo jest tam interesujących rzeczy, ale ich sklep internetowy coś niedomaga: problem jest ze znalezieniem rozmiarów, trzeba na własne oczy zobaczyć uszkodzenia itp. Szykując się do Stalingradu, chcę się tam wybrać. Poza tym, jest też asortyment, który sprzedają tylko osobiście (podobno mają w tej chwili mundury niemieckie, ale cen mi przez telefon nie podali, pancia powiedziała tylko, że około 60 zł - nie mam pojęcia, czy z obszyciami, pewnie wz. 36 - zielony kołnierzyk i naramienniki, cena pewnie za samą bluzę). Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to - za moim zyskiem - mogę zakupić i wysłać towar. Niestety, jeden warunek - chętni musieliby nadesłać mi środki na moje konto (priv) z góry - nieco się "wypsztykałem" na mundur wrzesień '39, a na hobby domowych pieniędzy nie ruszam. I najważniejsze: mój zysk to kwota 7,- zł (dorzucenie się do paliwa, bo muszę lecieć 250 km). Do zakupów oczywiście koszt wysyłki (proponuję paczkomat, cena w/g cennika ze strony InPost'u). Ja biorę oczywiście do tego pałatkę, mieszok, może będą jeszcze bluzy gimnastiorki, ale póki co ich nie ma. Taka luźna propozycja, ale ewentualnych chętnych proszę o pilny kontakt.

 

P.S. Moje zyski przeznaczę na cele dobroczynne - zatankowanie mojego samochodu

 

P.S. 2 - widziałem już przedmioty z tego komisu wystawione na allegro :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

_DSC0476.JPG

 

pełne sygnowanie/oznaczenia.

Przedmioty w stanie idealnym,

wyprzedaję powtórki/nadmiar.

 

w tej wersji nie do dostania w PL.

 

- kabura skórzana M7, z oznaczeniami - 109 zł.

- opatrunek First Aid Packet, z oznaczeniami - 39 zł.

- ładownica M1, z oznaczeniami - 39 zł.

- bandolier M1, z oznaczeniami - 49 zł.

- ładownica duża na granaty (?) - 39 zł.

całość - 250 zł.

Link to post
Share on other sites

Kolba,

Oglądałem w internecie, to co tam mają i większość rzeczy jest niedostępna. Zakupiłem plastikową skorupę hełmu brytyjskiego i ostrogi. Nie wiem, czy wszystko, co mają jest na stronie.

Mam prośbę, zapytaj o mundury polskie '39. I rozmiary ( 176/ 106 klata) i daj znać, jeśli coś jest. Jak mają to się tam wybiorę.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ten hełm to skorupka z włókna szklanego i żywicy. Pomalowana farbą akrylową. Trzeba pomalować porządną farbą, zrobić fasunek ( wystarczy wkleić pas gąbki i dorobić porządną podpinkę.

Uważam, że skorupa za 20 zł się opłaca. Kupiłem brytyjski trok za 10 zł. Cały hełm hełm będzie kosztować 40 zł. A zaleta to, że jest lekki.

Link to post
Share on other sites

Byłem dziś w tym Antykwariacie.

 

Co do sprzętu wygląda to tak:

Niemiecki - bluzy, spodnie, płaszcze, hełmy (plastikowe skorupy), puszki niemieckie, koszule, jest tego sporo. Mają teraz miesiąc niemiecki, czy jakoś tak.

Polski - malutko, trochę z LWP, trochę starszych, sporo spodni, ale zazwyczaj do poprawek.

Rosyjski - są chyba tylko bluzy nowsze lata 80 ? i trochę koszul no i mieszoków sporo.

 

Wszystko od stanu idealnego, do dziurawy durszlak. :icon_razz:

 

Po za tym są Adriany, brytyjskie naleśniki i hełmy Rosyjskie, jakieś czapki, trochę innego sprzętu. Chyba nawet była jakaś amerykańska bluza.

Cenowo, płaszcze po 100, hełmy 20, reszta po 50 (koszule bodaj 30) - stan i narodowość nieważna. Najlepiej podjechać i zobaczyć, bo tak przez neta to ciężko.

Czynne od poniedziałku do piątku od 8 do powiedzmy 14-15, ale lepiej podjechać z rana. WAŻNE, płatność tylko w gotówce.

 

Słowem, jest tego nawet sporo, ale najlepsza opcja to podjechać osobiście, bo nikt tam nie patrzy ani nie będzie sprawdzał rozmiarówek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...