Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

Wystawiam na sprzedaż jeszcze raz to, co mi zostało z amerykańskich drobiazgów ( po obniżce):

- sztućce polowe, stan b.dobry, 25zł

- helm, klon europejski, stan dobry +, pasek linera skórzany, pasek skorupy dobra reprodukcja, 120zł

- szewrony kaprala repro/oryginał? - nie pamietam, sprowadzone z USA, gold on black - 20 zł/para

- naszywki 82 Div. (AA) 2 szt. - 10 zł/ szt.

- naszywka 82Div. „ postarzana” - 20 zł/szt

Edited by Cortes
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

może ktoś chce kupić jedną ładownicę do MkB42(jedna klapa, zamiast trzech pojedynczych; kupowana w Stanach) pasującej na magi do StG44 - u mnie lezy prawa nie używana, bo mi lewa wystarcza. Cena 150 PLN

 

 

 

Zarezerwowana do poniedziałku

 

aktualne

Link to post
Share on other sites

Nie ma już hełmu, ale przybył zapomniany przeze mnie bagnet.

- sztućce polowe, stan b.dobry, 25zł

- szewrony kaprala repro/oryginał? - nie pamietam, sprowadzone z USA, gold on black - 20 zł/para

- naszywki 82 Div. (AA) 2 szt. - 10 zł/ szt.

- naszywka 82Div. „ postarzana” - 20 zł/szt

- bagnet do Garanda z pochwą. Być może oryginał. Nie ma bić. Na pewno nie kiepska kopia malowana farbą proszkową, albo Denix ze „stali dmuchanej”. Pochwa, sądząc z oznaczeń lata 50te. - 160 zł.

Link to post
Share on other sites

Mam na sprzedaż kilka elementów szpeju brytyjskiego:

- szelki główne -1para, - 8 zł

- ładownice Mk III, zapinane na zatyczkę, 1 para - 30 zł

- ładownice samochodowe, 3 szt, 10 zł/ szt

- troki blankowane na zielono, 2 szt, 10 zł/ sztuka

- troki blankowane na niebiesko, 4 szt, 10zł/ sztuka

- opinacze, rozmiar 2 (z Nestofa), trochę zużyte, w środku przypalone wskutek suszenia na rurze piecyka, 1 para, - 20 zł

- odznaka na beret Royal Marines, oryginał, ale współczesny,- 15 zł

 

Wystawiam na razie tylko na forum, bo najpierw oferuję kolegom z ash. Zdjęcia mogę przysłać na priv.

 

Link to post
Share on other sites

Zakupię szeroko rozumiane wyposażenie i elementy umundurowania brytyjskiego, w tym 2 berety (nie bordo:)...ładownice, pasy, może nawet buty (43 i 44). Próbujemy z Synem nawiązać lepiej do klimatu bo ASG wciągnęło nas jak wodospad Niagara :P....A tu tyle imprez na horyzoncie. Do mnie kontakt- c44mper@gmail.com

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamienię praktycznie nieużywaną zimową kurtkę w kamuflarzu splittertarn w rozmiarze II (najprawdopodobniej jest to sturm/miltec) na zimową kurtkę w rozmiarze III (splittertarn albo sumpftarn), ewentualnie na anorak Gj, bluzę z kapturem w kamuflarzu sumpftarn lub jakąś bluzę polową w rozmiarze około xxl.

W grę wchodzi także zamiana na maskałat ameba.

Edited by gonzo0
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...