Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Te koszule opisane jako WW2 są OK. Tak samo spodnie" M37" wyglądają dobrze. Do tego brązowe buty, opinacze, jeep cap, pas i piechur lub ranger już jest. Na resztę przyjdzie czas potem.

Natomiast koszule M51 nie nadają się. Mam taką i nie wiem, co z nią zrobić. Zły krój i kolor, materiał za gruby, ze sztucznym dodatkiem.

Link to post
Share on other sites

Mam, aczkolwiek nie planuję. :p

Widzę, że trochę braki w sklepach jeśli chodzi o CM.033. Ja swojego kupiłem za fajna cenę w zeszłym roku na poświątecznej promocji. 

Może kolega zdecydowałby się ewentualnie na:

 http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/mb03-wooden-well-tgg

Wyjęty z pudełka nada się na ASG, a w przyszłości można pokusić się o przerobienie go np. na Springfielda. Sam miałem takie plany, ale wybieram jednak M1 Garand od ICS.

Czy wraz z kolegą wybieracie się może na Ardeny 8 grudnia?

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

On niestety musi mieć automat:) takie zboczenie...

Mi udało się zakupić fajnego Thompsona w drewnie ( na zdjęciach wygląda jak ten co Lesio wystawiał :P ) tylko czekam aż PP dowiezie.

Na Ardeny chętnie bym wpadł ale na chwile obecną tak 50/50 jest.

 

Ps: Czy ktoś pisałby się na ściągniecie midcapów king armsa do tomiego? Jedyna opłacalna opcja to 3 pudełka po 5szt. ( koszt pudełka ok 33-34$ a wysyłka przy 3 opakowaniach 60$ z redwolfa )

Link to post
Share on other sites

Mam do sprzedania:

- 2 x ładownice do Thompsona DŁUGIE potrójne (jak nowe, użyte 1 raz) świetna jakość znacznie lepsze niż te na Nestoff i pasują do nich idealnie magi airsoftowe => 2x50 zł.

- 2 x ładownice do MP40 (nowe, nieużywane, zielone) dobra chińska jakość => 2x50 zł.

- amerykańskie spodnie m43 (jak nowe, użyte 1 raz i wzmocnione przez krawca w kroku po delikatnym spruciu) świetna jakość produkcji QMI - idealne na wymiary wzrost 170-180 pas 90-100 => 120 zł.

- kopia kurtki M43 (norweska) stan bardzo dobry - idealna na wymiar wzrost 175-185 klatka 110-120 => 100 zł.

Oddam: zielony plastikowy liner hełmu M1 => za cenę przesyłki

Zdjęcia prześlę zainteresowanym na PW.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...