Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cortes: no właśnie „jeśli”, sprzedawca nie informuje o tym i pewnie też nie ma sondy żeby to sprawdzić. Ostatnio kupiłem zestaw manierki w Nestof i odsyłam bo (podobnie jak „chińczyki”) z wewnątrz śmierdzi jakąś chemią (farba nitro ?). Jest kilka manierek Mk7 na SOF, w tym używki, zastanawiam się czy zaryzykować.

Link to post
Share on other sites

https://allegro.pl/oferta/bluza-mundur-7806115943

Bluza od duńskiego battledressu z obszyciami sierżanta. Wystarczy odwrócić szewrony i prosz... Można się cieszyć ładną stylizacją.

https://allegro.pl/oferta/szwedzka-kurtka-marynarska-7762590403

A tu coś dla początkujących w Wehrmachcie. Szare, wełniane, można obszyć i cieszyć się stylizacją na landsera.

Link to post
Share on other sites

Do stylizacji brytyjskiej na allezło są tanie pasy od Friedlandera. Kupiłem sobie na zapas i mogę powiedzieć, że to bardzo fajna i tania opcja. Są zielone i mają czarne okucia. Pod czarną farbą jest mosiądz, więc jak komuś przeszkadza to można się farby pozbyć. Ja dostałem nie używany egzemplarz magazynowy.

Link to post
Share on other sites
W dniu 31.01.2019 o 21:44, SikorPL napisał:

Na aledrogo jest spory wybór powojennych battledressów, najwięcej chyba belgijskich (taki mix P37 i P40). Wg. mnie najbardziej zbliżone do P37 są akurat kanadyjskie.

Te Belgi to bardziej wzór P 49 przypominają. Ale do stylizacji się spokojnie nadadzą.

Co więcej, jeżeli nie masz spodni od BD, to dobierasz sobie takie: https://allegro.pl/oferta/brytyjskie-spodnie-wojskowe-barrack-army-76-92-108-7669075453 za 10 PLN czy takie za 22 PLN: https://allegro.pl/oferta/brytyjskie-spodnie-wojskowe-barrack-army-76-92-108-7669075453 i podstawkę Battledresiarza już masz. Kolor się zgadza i jest git.

Co więcej takie gładziochy mogą się świetnie przydać do innych pomysłów. Pierzesz i cyk, elegancik w kancik. ;) Nie mówiąc o możliwości wykorzystania np. pod inne sylwetki.

 

Link to post
Share on other sites

Szukam sklepu z odzieżą cywilną damską stylizowaną na lata 40-te. Nie chodzi mi o aktualną modę a'la vintage w sklepach haendem i nie Alledrogo i Oeliks.

Jak bywałem na Strefie Militarnej w Podrzeczu pod Gostyniem, to było również stoisko z odzieżą damską typową na lata 40-te ( szyte chyba chałupniczo ). Myślę, że chyba jest jakiś sklep on-line? Może ktoś coś będzie wiedział.

Link to post
Share on other sites

Ohoho..... czyżby kobiece siły francuskiego ruchu oporu w tegorocznej edycji Kelly Heroes uległy wzmocnieniu ? :-)

Matt, myśmy szukali w Wawie i nie znaleźliśmy nic takiego, tylko: sklepy vintage, lub wypożyczalnie teatralne itp. Być może szyją też w Heroes Collection albo podobnych miejscach na zamówienie.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Gor napisał:

Inna rzecz że nim sprzedam chciałbym Cię z niego ustrzelić przynajmniej raz ;)

Zastanawiam się tylko czy będziesz pamiętał w którą stronę trzymać i broń i czy nie pomylisz Dominika z kimś innym. Tyle czasu na strzelaniu Cię nie było...

Pomorskie, pora się obudzić
Wiem, że off top, ale nie mogłem się powstrzymać

 

Link to post
Share on other sites

Jeszcześ gotów powiedzieć że się stęskniłeś ;)

A co do linii celowania- niestety tylko broń made in USA miewa inskrypcje 'Front towards enemy', więc obawa uzasadniona.

Do ludzi dawno nie strzelałem. Co nie znaczy że mnie nie korci.

Link to post
Share on other sites
W dniu 2.02.2019 o 10:19, SikorPL napisał:

Ohoho..... czyżby kobiece siły francuskiego ruchu oporu w tegorocznej edycji Kelly Heroes uległy wzmocnieniu ? :-)

Matt, myśmy szukali w Wawie i nie znaleźliśmy nic takiego, tylko: sklepy vintage, lub wypożyczalnie teatralne itp. Być może szyją też w Heroes Collection albo podobnych miejscach na zamówienie.

Nie, nie  : ) Ten temat nie do przejścia. Szukam na wyjątkową okazję, nie związaną z Airsoftem...  :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
W dniu 2.02.2019 o 10:02, Matt Baker napisał:

Szukam sklepu z odzieżą cywilną damską stylizowaną na lata 40-te. Nie chodzi mi o aktualną modę a'la vintage w sklepach haendem i nie Alledrogo i Oeliks.

Jak bywałem na Strefie Militarnej w Podrzeczu pod Gostyniem, to było również stoisko z odzieżą damską typową na lata 40-te ( szyte chyba chałupniczo ). Myślę, że chyba jest jakiś sklep on-line? Może ktoś coś będzie wiedział.

Na fejsbuku jest taki sklep Breslauerin , cały czas tam szmatki dla Pań tam wpadają. Albo zagadać do jakiegoś babskiego GRH :D 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...