Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

Ma na sprzeaż kilka części do Lee Enfielda:

przedni bączek do No3, 20 zł

 mocowanie uszka do pasa, tylne,  20 zł

dźwignia bezpiecznika do No3, ale może być też do wczesnego No4, ze sprężyną dociskową, 30 zł

dżwignia bezpiecznika bez sprężyny, 20 zł.

Do tego koszt przesyłki.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Oferta Bowman handsfree, kompletny na rzecz WOSP - zapraszam do licytacji, także moich innych aukcji. Wiem, to oferta nie z naszej epoki ale chyba Domin się nie obrazi na taki wyjątek. Sprzęt używany był bardzo sporadycznie od kiedy gram tylko ASH :) ...

L I N K Bowman

 

W drodze wyjątku i z uwagi na szczytny cel... ;)

D.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Na potrzeby Wielkiej Wojny kupiłem kurtkę P1902 (albo P1907 bo nie odróżniam) ale jest niestety za mała :-/ Pasować będzie na wzrost 168-173 cm, w klatce max 103 cm. Gdyby ktoś chciał ją odkupić ode mnie po cenie jaką zapłaciłęm 260 zł. -> pilnie pisać, dzwonić bo odsyłam do sprzedawcy.  Stan niezły, choć trochę waniajet.

Edited by SikorPL
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupię elementy brytyjskiego oporządzenia Pattern 37 (P37) w kolorze khaki z mosiężnymi klamrami, szlufkami i hakami:  pas, small pack z szelkami (L-strap), manierka z noszakiem, ewentualnie szelki główne i ładownice uniwersalne Mk III na zatrzaski. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Druga połówka naszego podforum wydaje się być martwa więc zapytam tutaj Panów Herbaciarzy. Ma ktoś na sprzedaż orgo oporządzenie Pattern 58? Zależy mi na pasie głównym, ale jak ktoś ma do zestawu szelki, lewą+prawą ładownicę i double kidney pouch to też chętnie wezmę. 
(Potrzebne mi do pewnej stylizacji, ale na razie to tajemnica, więc nie pytajcie >:D )

Link to post
Share on other sites

Brytyjskie ammo boots. Rozmiar 7L, ale jakoś dziwnie duże, wkładka 27,5 cm (sprzedają, bo na mnie za duże). Rok produkcji 1955. Wyglądają na  nieużywane. Nie są podkute gwoździami (podkówki mają). Jedyna wada, to na nosku jednego buta szerokie zadrapanie - prawie niewidoczne. Gdyby nie to zadrapanie, to stan byłby idealny. Cena 350 zł plus przesyłka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na sprzedaż MP 40 AGM. Replika rozłożona na części (Książę nie potrafi jej złożyć do kupy - można się śmiać), strzelała tylko singlem od dnia kupna, dostała zadyszki na "Getredsilo" w Warszawie, dlatego puszczam jako niesprawną. W zestawie (w pięknym pudełku po modelu HMS Illustrious) nowy pas nośny od Nestofa oraz zapasowe bakelitowe łoże.

Cena to 150 PLN, zdjęcia na życzenie.

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Domin007 said:

Na sprzedaż MP 40 AGM. Replika rozłożona na części (Książę nie potrafi jej złożyć do kupy - można się śmiać), strzelała tylko singlem od dnia kupna, dostała zadyszki na "Getredsilo" w Warszawie, dlatego puszczam jako niesprawną. W zestawie (w pięknym pudełku po modelu HMS Illustrious) nowy pas nośny od Nestofa oraz zapasowe bakelitowe łoże.

Cena to 150 PLN, zdjęcia na życzenie.

Bierę!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Do oddania mam jeszcze: 

  1. Saperki BW - roz. 275 (czyli na nasze 43); stan dobry; cena: 230 zł + kw. 
  2. Furażerkę WH M34 dla piechoty; użyta raz; bez adlera; cena 100 zł +kw. 
  3. Feldbluse M36 - roz. S; Użyta raz na operacji Husky 2019, delikatnie antykowana; w zestawie komplet obszyć gefreitera, szelki wewnętrzne i haki; cena 300 zł + kw. 
  4. Pas główny niemiecki (bez klamry) produkcji Hero Collection; roz. 96-108 ; stan bdb; cena 100 zł + kw.  

Zainteresowanych zapraszam na priv, chętnie podzielę się zdjęciami z dowolnego kąta :D

Edited by Mikasso
Zapomniałem o pasie.
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...