Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SZUKAM

 

W posiadaniu mam BAR-10 [JG367]

Problem: przyrządy celownicze. 

Mam na moim modelu tylko szynę ris. A że jakakolwiek luneta to zaraz usłyszę że snajper i że ten czterotakt nie może grać.

To czy jest jakiś "Przyrząd Celowniczy Na Szynę RIS" ? 

Nie wiem, nie znam się. Pytam.

 

Z ukłonami 

Klauss

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Dr Klauss napisał:

To czy jest jakiś "Przyrząd Celowniczy Na Szynę RIS" ? 

Tak i nie. :D Przyrządów mechanicznych z montażem na RIS jest na rynku cała masa, ale w praktyce nic z tego raczej się nie nadaje na czterotakta. Mówię o czymś tego typu: https://www.taiwangun.com/celowniki-mechaniczne-2/zestaw-skladanych-przyrzadow-celowniczych-generacja-1-black-cs?from=listing&campaign-id=19

Nie nadaje się to na czterotakta, bo primo, szyna RIS na tego typu replikach jest krótka, więc odległość między muszką a przeziernikiem będzie niewielka - w efekcie celowanie będzie... ekhm... do dupy. Drugie primo jest takie, że owe przyrządy kiepsko wyglądają na replice historycznej.

 

Czysto teoretycznie, kiedyś BAR-10 był produkowany tylko w wersji z muszą i szczerbinką (żeby zamontować lunetę trzeba było kupować dodatkowo szynę i montować ją w miejscu szczerbinki), ale obecnie w sklepach są jedynie wersje, które mają szynę RIS już zamontowaną. Od biedy można znaleźć wersję z samą szczerbinką, ale bez muszki (aktualnie na TG widzę, że mają właśnie taką).

Link to post
Share on other sites

Witam, mam na zbyciu kompletne umundurowanie spadka niemieckiego FJ 
Pasuje na osobę 180-185cm 
Stan szpeju w stanie BDB 
Cena 2000 złociszy czy jak kto wioli cebulianów :P
Zestaw zawiera:
Helm m38
Pokrowiec
Obszyta bluza Fjr.1
Dwie pary spodni w tym tropikalne.
Trzy worki na kości 
Dwa.pasy z klamrami
Szelki kawaleryjskie brązowe
chlebak

Manierka z kubkiem
Apaszka
Rękawice skórzane
Ładownica
spadochronowe
Buty drugiego typu rozmiar 43
Rękawice wełniane.
Itd itp...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś potrzebuje kompletny naleśnik MKII w bdb stanie to mam na zbyciu jedną sztukę, fakt faktem BELG ale za to org a nie jakąś żywiczną popierdółkę z ceratą w środku 1f61b.png:P
Oddam za 250złociszy czy jak kto woli cebulianów 1f642.png

Link to post
Share on other sites
W dniu 1.07.2020 o 05:52, Ahmed napisał:

Jeżeli ktoś potrzebuje kompletny naleśnik MKII w bdb stanie to mam na zbyciu jedną sztukę, fakt faktem BELG ale za to org a nie jakąś żywiczną popierdółkę z ceratą w środku 1f61b.png:P
Oddam za 250złociszy czy jak kto woli cebulianów 1f642.png

A jaki rozmiar wewnątrz wyściółki?

I drugie

Niestety muszę pozbyć się z powodów "dostojeństwa"  kompletu Erbenstarn  Sturma.  Portki chyba za skąpo skrojone ;).  Rozmiarówka na 170  a ok 94 w pasie, szelki, Bluza 170. niemiecki garnek stalowy (M 35  poonoć ) czarny z elektrycznymi oznaczeniami  pokrowcem Eichenlaub. Fasunek coś koło 56- 57 ???     

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...