Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Młody_brt said:

Unikaj AGMowego MG jak ognia, syf nad syfami, nie warte niczego. 

Link to post
Share on other sites

Kupię hełm M38, replikę. Rozmiar 59/60.

Mam zielone (jasno zielone) ładownice MP40, zamienię albo kupię ładownice MP40 ciemnozielone.

Mam replikę pasa głównego 110 cm, użyta może kilka razy, sprzedam 50 zł.

Opinacze takie do Airsoftu, leżą i mam inne więc 20 zł symboliczne i mogą pójść w świat. 

Mam wciąż mausera Snow Wolfa, tuning TNT, lufa i komora też TNT. Zdjęcia mogę wysłać na emaila. 1200 zł

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 10.08.2020 o 12:57, Mati86 napisał:

Przemek Borkowski z Rekonstrukcja.pl na pejSS`bukowych "Rekonstruktorach" sprzedawał. Nagrałem kumplowi temat(już kupił), ponieważ sam posiadam od niego taki sam pokrowiec od ponad dekady

Link to post
Share on other sites
Czołem!
Szukałem na grupach reko szpeju ale tam większość wykopków co mnie na ten moment nie interesuje.
Pisze z pytaniem o szpej - głównie reprodukcja (z nestofa itp) oraz szpej oryginalny jeśli będzie w akceptowalnej kwocie. Czy ktoś posiada na zbyciu szpej do US 101, a nie używa i woli wymienić na banknoty NBP.
Generalnie chodzi o oporządzenie jak pas główny, szelki itp chce robić zamówienie w nestofie ale najpierw wolałem zapytać was bo nie ukrywam przy dużym zamówieniu każda złotówka już się liczy. Mundur, buty, hełm m1 mam więc proszę o ewentualne oferty w wiadomości prywatnej lub pisać na fb:
Link to post
Share on other sites
W dniu 31.08.2020 o 17:32, Simon91s napisał:
Czołem!
Szukałem na grupach reko szpeju ale tam większość wykopków co mnie na ten moment nie interesuje.
Pisze z pytaniem o szpej - głównie reprodukcja (z nestofa itp) oraz szpej oryginalny jeśli będzie w akceptowalnej kwocie. Czy ktoś posiada na zbyciu szpej do US 101, a nie używa i woli wymienić na banknoty NBP.
Generalnie chodzi o oporządzenie jak pas główny, szelki itp chce robić zamówienie w nestofie ale najpierw wolałem zapytać was bo nie ukrywam przy dużym zamówieniu każda złotówka już się liczy. Mundur, buty, hełm m1 mam więc proszę o ewentualne oferty w wiadomości prywatnej lub pisać na fb:

Może jeszcze coś się znajdzie po "wielkiej wyprz" - przypomnij się po weekendzie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...