Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam

Na sprzedaż mam trochę szpeju do stylizacji na Niemca:

-skórzany pas z klamrą NVA. Długość 100cm. Cena 45zł

-chlebak DRK 40zł

-szare wełniane spodnie NVA. Duży rozmiar gr52-2. Obwód w pasie ok 108cm. Długość całkowita ok 108cm. Cena 90zł

-bluze BW we fleku, rozmiar Gr.18 - wzrost:195/205, klatka : 105  (może komuś się przyda). Cena 35zł

-replikę hełmu M40 - rozmiar fasunku 58/dzwonu 64. Stan bdb/db. drobne otarcia i rysy. Cena 190zł

-opinacze BW. Cena 25zł

-repliki troków z knopikiem, produkcja Nestof. Nie były nigdy w terenie. Skóra po konserwacji. Mam dwie sztuki. Cena 30zł/szt.

-repliki troków prostych. Cena 15zł/szt.

-czapka stylizowana na feldmutze w kamuflażu Splinter. Producent Mil-Tec. Rozmiar 58. Cena 20zł

Większość rzeczy jest używana w stanie bdb\db.

Zdjęcia mogę wysłać zainteresowanym na maila.

Możliwość odbioru na Normandii, lub wysyłka do paczkomatu.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Siema. Znajomy rekonstruktor robi na zamówienie lmg dla aliantów browling 30 czy 50 w konwersji na zamówienie. Wszystko z nim do dogadania. Ten sam człowiek przerabia hełmy klony m1 na koszer m1 lub 2 wojenną m1 na m2 lub m1c wszystko do dogadania pod tym nr. 724099864.

Też on ma na wymianę nagana gazowego na co2 jakiegoś z tych dawnych co nie produkują. Interesuje go cyma 48 AKMS  lub jakaś długa historyczna. 

Link to post
Share on other sites

Feldbluse M43 produkcji Nestofa czeka na nowego właściciela. Rozmiar S.

Informacje o bluzie:

 

 

Link to post
Share on other sites

Siema! 

Luźne rozpoznanie, nie wystawiłem na razie nigdzie oferty.  Znajdzie się ktoś chętny na Garanda ICS? Sprzedałbym z 4 magazynkami i pasem nośnym za 1300.

Jedynym mankamentem - standard - trzeba front skręcić, bo drewna latają jak chcą. Poza tym nówka, ani razu nie użyty w polu.

Z uwagi na fakt, że na imprezach bardziej widzę się w roli medyka odpowiada mi bieganie bez broni lub ewentualnie z Thompsonem. No i niestety palna za bardzo obciąża budżet. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 14.12.2020 o 09:12, KubaJozefek napisał:

Panowie, nowa dostawa z gunfire. Można kupić Mosina od PPS w sprężynie. Cena...no cóż...

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinu-mosin-nagant-1891-30-1152227064.html

Wiesz lub wie ktoś coś więcej o tej replice? Jak wyglądają i czy w ogóle istnieją w jej wypadku sensowne możliwości tuningowe?

Link to post
Share on other sites

Mam na sprzedaż brytyjskie buty Ammo Boots. Rozmiar 7L. Długość wkładki 27,5 cm. Rok produkcji 1955. Stan - prawie nie używane. Lekkie starcie podeszwy. Nici wokół podeszwy nawet nie zabrudzone. Podkute podkuwkami na obcasie i nosku. Nie ma gwoździ na podeszwie. Na nosku lewego buta szerokie zadrapanie (dobrze zapastowane, z tego powodu upust 50 zł). Cena 400 zł, plus koszt przesyłki. Do tego trzeba dokupić gwoździe za 19 zł na Allegro i dać do podkucia za kilkanaście zł. W ten sposób można mieć oryginalne wojskowe buty w cenie replik. 

https://photos.app.goo.gl/bjUncFSMD456xJsx7

Link to post
Share on other sites

Dla tych, którzy nie śledzą fejsbukowej grupy, przekazuję informację, że TG wprowadził do oferty gazowe M1 Carbine i M1A1 Para od King Armsa. Zapasowe magazynki też są.

https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-green-gaz/replika-karabinka-m1-real-wood-king-arms?from=listing&campaign-id=19

https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-green-gaz/replika-karabinka-m1a1-paratrooper-real-wood-king-arms?from=listing&campaign-id=19

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...