Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Niestety, z manierkami brytyjskimi jest taki problem, że w większości nie nadają się do wody pitnej. Kupno to loteria. Są na Nestofie, w filcu i z noszakiem, cena cena za komplet przyzwoita.

Może jest jakaś technologia, żeby pokryć taką manierkę wewnątrz jakimś tworzywem sztucznym, PVC, polipropylenem czy czymś innym?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam,

mam 3 sztuki kurtek szwajcarów - wiadomo, nie reko, ale może komuś się przydadzą. Sprzedaję bez guzików, ew. mogę domówić guziki groszki rekonstrukcje odpowiednie dla sylwetki niemieckiej. Dwie sztuki to małe rozmiary na ludka 175 cm wzrostu i szczupłego 95 w klatce piersiowej, jedna sztuka na wyższego i też szczupłego ok. 95 cm w klatce piersiowej. Cena za sztukę 40 zł

mam również dwie sztuki czapek, jedna w kamuflażu splittertarn (sprzedaję bez orzełka), produkcja Miltec . r. 58 - cena 70 zł oraz powojenna (chyba) "austriacka" z szarego drelichu, mały rozmiar ok. 56/57, cena 30 zł.

Ceny bez kosztów wysyłki

DSCF9503.JPG

DSCF9507.JPG

DSCF9464.JPG

Edited by Laneator
dodanie zdjęcia
Link to post
Share on other sites

Jeśli komuś potrzeba !

Mam sporo części do MP 40 mój poprzedni oddał ducha ( gearbox w kilku częsciach) ale cała reszta gdzieś mi zalega.

Będzie niebawem dostepny mój Denison  ( Belg)  kolory  nieco inne  ale do ASH jak najbardziej   Rozmiar  ja kto w  Denisonie  spory. 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...