Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sprzedam MG34 aeg. 

Przedstawiam replikę karabinu maszynowego MG34. Jest to replika ASG na kulki 6 mm.
Wymiary zgodne z oryginałem, poza chwytem w którym musiał się zmieścić silnik elektryczny. Chwyt jest delikatnie większy.

Gearbox V3 od A&L
Lufa precyzyjna
Komora hop up aluminiowa CNC
Magazynek stalowy drum elektryczny na kilka tysięcy kulek.

Replika nigdy nie używana.

Prędkość około 430 FPS. Gearbox można łatwo tuningować. 

Replika jest lekka. Waży około 3kg.

Wykonana w technologii druku 3D.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam serdecznie.

Na sprzedaż leci sporo szpeju LW/FJ, który nie przyda mi się już w kolejnym projekcie.
Nie będę się rozpisywał nad specyfiką, bo większość fantów jest znana, ale jak ktoś ma jakieś nietypowe pytania to zapraszam na priv.

Zestaw ‘wczesnych’ fantów dla Fallschirmjägera:
- Furażerka M35, tzw. Fliegermütze. Bardzo ładna produkcja Luftwaffe Supplies, roz. 59. Stan bardzo dobry.  (200zł)
- Tuchrock LW obszyty na oberfeldwebla. Produkcja Gavin, rozmiar XL. Stan bardzo dobry. Przyszyty ładny adler z Luftwaffe Supplies. Obszycie naramienników niedokończone, ale taśmę i gwiazdki mam i oczywiście dorzucam. (550zł)
- Fallschirmjägerhose, prod. Gavin, roz. XL. Widać zabrudzenia na kolanach od używania, ale nie ma dziurek czy rozpruć, nie były zszywane. (300zł)

- Płaszcz M35 LW, prod. Gavin, roz. XL. Naramienniki obszyte na oberfeldwebla. Stan bardzo dobry. (500zł)
- Koszula wczesna LW, ściągana z SOFa, roz. XL. Nigdy nie używana. (140zł)
- Knochensack Grünmeliert, stary Sturm, roz. 2. Stan jest zadziwiająco dobry. Wszelkie suwaki czy guziki idealnie sprawne. Widać zabrudzenia od pasa, czy szelek lub ogólnego tyrania w terenie. Jedni pokręcą nosem, inni się ucieszą, że nie trzeba poświęcać czasu na ‘postarzanie’. Zawsze można go uprać. Dziurka widoczna na zdjęciu po poprzednim właścicielu, zszyta ręcznie. (700zł)
Cena za cały zestaw, jeśli ktoś będzie chciał wziąć wszystko razem - 2300zł

- Knochensack Sumpftarn, stary Sturm, roz. 2. Stan dobry. Kolory trzymają się ładnie, brak dziur czy rozpruć. (250zł)
- Czapka M43, prod. EREL, roz. 60. Używana dosyć często, ale nadal jest w bardzo dobrym stanie, poza wgnieceniami na guzikach. Dorzucam trapez od Elsenau (150zł)
- Szelki lekkie, brązowe z Nestofa. Stan bardzo dobry, regularnie konserwowane. (90zł)
- Chlebak LW, ściągany z SOFa. Nawet ładna produkcja, ale z klapy mi już barwa zeszła od bardzo częstego używania. Myślę, że da radę odratować. (50zł)
- Pasek do chlebaka, ściągany z SOFa. Stan bardzo dobry. (30zł)
- Hełm M38, jakiś chińczyk czy inna wschodnia produkcja. Z fasunku były wycinane gąbki, a sam fasunek był nawilżany i naciągany, żeby hełm siedział głębiej na głowie. (180zł)
- Buty ‘skoczki BW’ od Sturma, roz. 44. W całkiem niezłym stanie. Może komuś się przydadzą do czegoś. (150zł)
- Oryginalny plecak M38 LW. Stan jak na zdjęciach. Kolor wyblakły, sporo dziurek czy ręcznego szycia. Skórki twarde w większości. Pasek od klapy urwany, ale nie zgubiony. Generalnie do odrestaurowania na luzie. (400zł)
- Rękawiczki, prod. Sturm, roz. 2. Stan dobry. (70zł)
- Stopnie kamuflażowe z Nestofa. (50zł)

Zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1h0eqYWHcnF2yQJ_lawDvjBS9kc813G3q?usp=sharing

Koszt wysyłki po stronie kupującego. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Siema. M3A1 od snow wolf po tuningu. 2 hicap w pełni sprawne. Wymienione tłok głowica tłoka dysza na retro srebrną. W zestawie aku z skróconymi kabelkami idealnie mieści się w chwycie (1200 mah/ 7,4 lipo). Niecałe pół roku po serwisie śmiga aż miło. Pomalowana zielonym krylonem.  Pasek w cenie. Kable z t-connectorem 1000 PLN

a.jpg

i.jpg

j.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Na sprzedaż lecą rzeczy kupione kilkanaście lat temu z początków mojej przygody z ASH:

-skórzany pas z klamrą NVA. Pasek ma dorobione dziury na klamrę. Taki już kupiłem. Długość 100cm. Cena 40zł

-chlebak DDR/DRK 40zł

-szare wełniane spodnie NVA. Duży rozmiar gr52-2. 9Obwód w pasie ok 108cm. Długość całkowita ok 108cm. Cena 80zł

-replikę hełmu M40 Sturm- rozmiar 58/58 (rozmiar fasunku 58/dzwonu 64). Stan bdb/db. drobne otarcia i rysy. Cena 180zł

-opinacze BW. Cena 25zł

-czapka stylizowana na feldmutze w kamuflażu Splinter. Producent Mil-Tec. Rozmiar 58. Cena 20zł

Ceny do negocjacji.

W pakiecie tanie.

Pozdrawiam

20220922_153948.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Szczęść Boże, w ramach porządkowania arsenału, pod młotek idą:

1. Brytyjska marynarka galowa (dobra jako baza do stylizacji na I Wojnę Światową, WP na 1939 r. czy Francuza/Belga na 1940 r.), raczej na szczupłego klienta. Pasek w komplecie. Dorzucam komplet guzików do samodzielnego przyszycia.

Wymiary: szer. pod pachami: 48 cm, szer. w barkach: 43 cm, dł.: 79,5 cm, dł. rękawa (zewnętrzna): 66,5 cm.

Cena: 40 PLN

2. Oryginalny pokrowiec khaki na czapkę okrągłą USMC, sygnowany nazwiskiem "J.C. McCormack". Można też nosić jako lekki beret khaki.

Cena: 40 PLN

3. Podwójna, brązowa, skórzana ładownica do Mosina

Cena: 30 PLN

Koszt wysyłki po stronie kupującego, kontakt na PW, zdjęcia podeślę zainteresowanym mailem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Do sprzedania mam też AGM'a 003 zrobiony na wwi  jako Trenchgun

kolba i raczka przeładowania oklejone drewnopodona okleiną

zaprojekowałem i wydrukowałem przód.

dodatkowo zrobiłem pod niego bagnet w bezpiecznej opcji z pianki EVA 

mam do niego tez pare magów  sprzedam za 150+kw bagnet winduje cene 298041497_7905350316206520_4434995921152

Link to post
Share on other sites

SPRZEDAM Pokrowiec RKKA na manierkę.
Replika, koszerna, z drelichu bawełnianego, krój wojenny. Idealna dla każdego gieroja. Materiał już jest spłowiały, żeby wyglądał na używany wystarczy to zabrać na grę. Zamiast guzika kołek bukowy, też mojej produkcji. Nić do kołka jest gruba i lniana, wiązana też zgodnie ze sztuką. Jest to świetna alternatywa do powojennych pokrowców. 

Cena 40zł

więcej zdjęć- kliknij tutaj (dysk google)


img_1310.jpg20221110.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W ramach Black Week obniżamy ceny :)

1. Brytyjska marynarka galowa (dobra jako baza do brytyjskiej stylizacji na I Wojnę Światową, WP na 1939 r. czy Francuza/Belga na 1940 r.), raczej na szczupłego klienta. Pasek w komplecie. Dorzucam komplet guzików do samodzielnego przyszycia.

Wymiary (mierzone na płasko): szer. pod pachami: 48 cm (razem 96 cm), szer. w barkach: 43 cm, dł.: 79,5 cm, dł. rękawa (zewnętrzna): 66,5 cm.

Cena: 40 30 PLN

Koszt wysyłki po stronie kupującego, kontakt na PW, zdjęcia podeślę zainteresowanym mailem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Cześć, wyprzedaję swój szpej brytyjski :)

 

Hełm mkII bez paska (z filmówki) - 10 zł
Beret bordowy rozmiar 58cm - 15 zł
Beret zielony rozmiar 59cm - 15 zł
Koszula DPM - 15 zł
Olimpijka rozmiar 112/182/101 - 20 zł
Smallpack (bez L strapów) - 40 zł
Ładownica basic pouch - 15 zł szt. / 25 zł 2szt
Szelki + pas - 40zł
Ładownica podwójna lee enfield - 10 zł
Odznaka na beret spadochroniarzy brytyjskich - 20 zł
Odznaka na beret royal marines - 20 zł
Owijki - 15 zł

Przy kupnie wszystkiego cena 220 zł. (Do negocjacji)

Zdjęcia:

https://drive.google.com/drive/folders/1kqr7VqL33fPVZWarlkIPT4yLnLwagTTY?usp=sharing

Link to post
Share on other sites

Na sprzedaż leci też Sten MK II od AGM + 4 magazynki low-cap na 55 kulek.

W replice przerobiony wtyk baterii na t-connector. Nie była nigdy na placu boju, odkąd ją kupiłem leżała u mnie w szafie (niecały rok). Wszystko działa jak należy lecz nie mam jak przechronować. Przy kupnie miała około 390fps. Ogólny stan bardzo dobry, w niektórych miejscach lekko obrysowana farba co widać na zdjęciach. Cena 740 do negocjacji.

Zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1tW-kvrTfzRAa2W3_6KiOHxVHphXx3Gg0?usp=sharing

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na sprzedaż leci StG44 do AGM 
Replika posiada wymienione części:
-lufa precyzyjna
-sprężyna
-gumka
-wpięcia baterii na T-conector'y
-kolbę pomalowałem na kolor wiśniowy tak jak drewno z którego były robione

Dodatkowo dwa magazynki Hi-Cap
Ładowarka + bateria LiPo

Repliki użyłem może na jakichś 10 strzelankach aktualnie ma jakieś 490 fps

Nie strzelałem już jakieś 2 lata i raczej nie znajdzie się czas na to żebym postrzelał a może komuś innemu się przyda 
Możliwy odbiór na terenie Warszawy
Za cały zestaw chciałbym 1450 zł oczywiście możemy to negocjować w dół niech będzie moja strata przecież, gratis to uczciwa cena a w górę jeszcze lepiej tylko głupi by nie skorzystał.

WhatsApp Image 2022-11-04 at 17.06.01.jpeg

WhatsApp Image 2022-11-04 at 17.06.02.jpeg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...