Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mini Komis i linkownia


Recommended Posts

Pod młotek leci szwajcarska marynarka. Stan BDB.

Obwód w klacie: 102 cm, obwód w barkach: 92 cm, obwód w talii: 88 cm, długość całkowita: 73 cm, długość rękawa: 59 cm

Miała posłużyć jako baza do stylizacji na Wehrmacht, Schutzpolizei albo Włocha ale niestety okazała się na mnie za mała. Cena to 35 PLN.

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sprzedam zeltę w eichenlaubmuster razem z dwoma czarnymi trokami długimi, oraz łopatkę niemiecką z czarnym pokrowcem. Zakupione w 'sklepie na N', tylko łopatka orgo powojenna. Zelta i troki raz tylko były w boju przyczepione do pasa. Pokrowiec w stanie dobrym, łopatka kupiona była już w stanie moim zdaniem średnim. 

Jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać na PW, mogę też zabrać przedmioty w sobotę na Stalingrad.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na OLX raczej pusto i głucho, ale jakby ktoś był zainteresowany akurat:

https://www.olx.pl/oferta/spodnie-m43-us-army-ww2-wwii-CID767-IDrGb4f.html - mały rozmiar

https://www.olx.pl/oferta/kurtka-us-army-m43-ww2-CID767-IDxI2EI.html - norweska

https://www.olx.pl/oferta/plecak-m36-musette-bag-rekonstrukcja-ii-wojna-swiatowa-airborne-CID767-IDvBLxa.html#3c59acf199 - przy tej cenie lepiej dołożyć 20 zł i kupić nowy, a sprzedający nie chce z ceny zejść.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Zamierzam skompletować sylwetkę FJ, więc na sprzedaż leci szpej SS. Na początek kilka przedmiotów.

- Czapka M43 z naszytym trapezem, prod. Sturm, rozm. 60, stan b.dobry - cena 50zł

- Komplet Dot44. Stan dobry+, guziki wszystkie, brak dziur, kolory nie sprane, na rękaw bluzy doszyty adler. prod. Sturm, rozm. bluza 52, spodnie 54 - cena 200zł

- Pas główny czarny, wersja zwykła, nie uproszczona. Zewnętrzna strona lekko przetarta od szpeju, ale skóra nie pęka, nic się nie rwie. prod. Nestof, długość 110cm - cena 40zł

- Bluza M43 dla SS. Jest na niej komplet obszyć dla rangi Scharführer. Robiona "na zlecenie Nestofa", więc pewnie Sturm. Rozmiar XL. Poza lekko przetartą farbą na paru guzikach to stan oceniam na bardzo dobry. Bluza, obszycia i robocizna kosztowały mnie ponad 500zł, także myślę, iż cena 380 będzie sprawiedliwa.

Dodatkowo jakby komuś zalegał naddatkowy szpej FJ to chętnie się zamienię lub coś kupię. Interesuje mnie na ten moment: Kabura do Lugera brązowa, 2xD-ring brązowy, lekkie szelki do oporządzenia brązowe, spodnie dla spadochroniarzy rozm. XL oraz bandolier kar98k w sumpftarnie.

Do cen należy doliczyć koszt wysyłki. Wszelkie zapytania o przedmiot czy zdjęcia wysyłajcie na PW.

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Bischow napisał:

Przy okazji Elf w niższej cenie! Zależy mi na szybkiej sprzedaży więc jestem skory się dogadać ;)

Kończysz z ASH? Jakbyś pasa P 37 chciał się pozbyć to chętnie jeden przygarnę.

I w ramach reklamy - jeżeli ktoś jest zainteresowany stylówką dla Niemca po taniości - mam do sprzedania bluzę szwajcarską w miarę sensownych rozmiarach: obwód w klacie: 102 cm, obwód w barkach: 92 cm, obwód w talii: 88 cm, długość całkowita: 73 cm, długość rękawa: 59 cm. Dorzucam patki stylizowane na WH i naramienniki. Cena to całe 25 PLN.

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Cortes napisał:

Bischow,

ile FPSów ma elf i jaką ma celność?

FPS około 400-420. A celność dobra na dystansie około 65m.

7 godzin temu, Domin007 napisał:

Kończysz z ASH? Jakbyś pasa P 37 chciał się pozbyć to chętnie jeden przygarnę.

To bardziej potrzeba chwili. Jakbym kończył to dużo więcej szpeju by poszło do sprzedania :D Ale co do pasa, będę pamiętał, może jakiś zawieruszony znajdę :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...